poster

Tajemství sexappealu (TV film)

 • USA

  Science of Sex Appeal, The

Dokumentární

USA, 2009, 88 min

Kamera:

Stephan Mussil

Hudba:

Didier Rachou
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Autogram
  ***

  Nakoniec to nie je až také povrchné, ako sa mi zdalo v polovici, keď si ženy dvadsiaty krát prehodili vlasy a zo všetkého malo vyplynúť len to, že žena s najväčším zadkom zbalí chlapa s najväčším fárom. Vedecké "výskumy" sú síce často smiešne, ale niečo aj na tých piatich či siedmich dobrovoľníkoch s dredmi zistili. Stále si však nemyslim, že láska je len chemická reakcia hormónov a nervového systému partnera.(4.1.2016)

 • Brinkley
  *

  Tak jsem doufala, že se dozvím něco nového. Bohužel informace o tom, že genetika a ovulace jsou základem přitažlivosti, se vyskytovaly v ženských časopisech ještě v dobách, kdy jsem je četla. Navíc vše je zde podávano s vážností hodnou dokumentu o vývoji nového léku. Lituji, ale po 20 minutách jsem seznala, že spánek pro mě bude určitě užitečnější (minimálně, co se mého sex-appealu pro další den týče).(4.2.2013)

 • SexyAjinka
  ***

  Na to, že jde o dokument z roku 2008 a jsme už v jednadvacátém století a já jsem se tam nedozvěděla nic nového ani nečekaného. Jediné, co mě pobavilo a zaujalo byl výběr partnera podle čísel. Ale symetrie v obličeji, chůze, vůně a jiné.. no nezlobte se na mě, ale to nejsou nové informace. O "věděckém" výzkumu se raději nebudu vyjadřovat. Zpracování dokumentu rovněž nebylo převratné. Občas se tam mihne sexy holka, občas tam mluví páry, občas záběry z nějakého testování dobrovolníků a abych nezapomněla, tak ještě "vědecké" závěry a zhodnocení.(9.2.2012)

 • igi B.
  ****

  Nesmyslnost smyslnosti etceteraatakdál... ;o[] . . . Jeden z módně >vědeckých< čili ryze biologický a v mnohém nelogický úhel pohledu. A o tom to je, stejně je naštěstí jenom jeden z mnoha! Dlužno ovšem uznat, že jako jistá rozumová součást vysvětlení >přitažlivosti< lidské docela poučný dokumentek, ALE... Stejně je ale ve skutečnosti vše pokaždé jinak, protože >každý< člověk je v různých konkrétních životních situacích a etapách >jiný< a většinou jsou to marné a jak se v budoucnu i často ukáže neperspektivní a přes všechnu rozumovou >vypočítavost< víceméně iracionální "věci lidské" co rozhodují a vše je nakonec jak má být, protože kdyby to tak být nemělo, tak by to bylo jinak a lidstvo jako civilizace by se nikdy nerozvinulo do dnešní kulturně-společenské podoby a nejspíš by už dávno vůbec někde v jeskyních bez srsti (...ach ta evoluce...) vymřelo, že... %-] . . . Tak každému co jeho jest, nezdolně >bádat< a nebrat ten "sexappeal" zas tak vážně - a k princeznám se nečuchá... :-} - - - P.S. Jo - a vžycky mě braly ženské se "sexy mozkem" - ne, ani jednu z paní Paroubkových nemám na mysli... %-[] - a jsem šťastný(?) singligista... ;o))) - - - - - (Poprvé viděno s notným nadhledem 8.2.2012 na >vysexovaném prosotru< , hodnocení 72., komentář zde jako třetí do pranice - 9.2.2012)(9.2.2012)

 • Aelita
  ****

  Lidský mozek - to je začátek i konec sexappealu. ___ Dokument zkoumá poměr mezi instinktivním, podvědomím, přírodním a rozumovým, uvědomělým, civilizovaným projevem lidí v oblasti sexuálních vztahů. Nakonec se ukazuje, že i zde platí staré přísloví "rovný rovného si hledá", i když každý touží po desítce, ne-li rovnou po božském esu. Božský je však jen jeden - Eso Rimmer, ten z alternativního vesmíru.(10.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace