Bouře meteorů (TV film)

Tracey Jeffrey

Gordon Williams

Scénografie:

Michael Nemirsky

Komentáře uživatelů k TV filmu (34)

• E lan

Nu, od podobného typu filmu s takovým hodnocením člověk čeká katastrofu a proto se záměrně dívá aby se bavil. Bohužel tohle béčko či možná lépe céčko je hodně nudné, takže tradiční * za trapnost se tentokrát nekoná. Trochu se dařilo této metě přiblížit generálovi s "palebným řešením", to slušně pobavilo, ale jinak je nuda nuda nuda...(5.10.2011)

• Beawish

Název filmu ve mě evokoval výraz "Meteorismus" a průběh filmu potvrdil, že by tento název byl zcela adekvátní.(2.8.2012)

Klasický příšerný nudný nezáživný "katastrofický" film, ze kterého jsem jen měla pocit, že jsem absolutně zbytečně promrhala volný večer. Průser. Nikdo se na to nedívejte je to strašný(12.3.2013)

• Mark1983

bez komentáře(22.8.2016)

• botka2

Jak jsem se těšil,byl jsem velmi zklamán...levně provedené triky,malované pozadí apod. podruhé už bych se asi nepodíval,škoda.(9.8.2012)

• insky

Púšťať sa do katastrofických filmov je riziko, v tomto prípade to platí dvojnásobne, riziko bolo podstúpené a teraz musí byť prijatá aj spätná väzba od divákov. Lacné, nesympatické, bez akcie, napätia, podpriemerné efekty... Chceli týmto filmom hádam tvorcovia napodobniť film typu Armagedon? Ak áno, tak im to trašne nevyšlo.(22.10.2012)

• Adamko33

ajaj, tak toto som nečakal. Dej prebehol tak rýchlo že som si ani nevšimol, že nejaký dej bol. Nudné a slabé efekty, otrepaná scéna padajúcim mostom. Aj keď sa jedná o tv film, na ospravedlnenie to nieje.(6.2.2013)

• nOwAsToRm

Tak tohle je KRUTOPŘÍSNÝ !!!!(26.2.2013)

• JARDAHONDA

Luxus blbost !(18.7.2013)

• Pollini

Šmarjá, tak to bylo aj na mňa moc. Totálně dementní dialogy, herci trapní a neví o tom, že neumí hrát, scény naprosto k smíchu. Takže se mnozí dobře pobaví(20.11.2015)

• vw.cobra

Čekal jsem katastrofu, ale zase tak strašné to nebylo. Triky sice budily úsměv, některé dialogy a chování postav taky, ale jako celek to byla docela příjemná oddechovka před usnutím...(25.5.2016)

• kataklysm

Tak si to shrňme ( předkožku ovšem ne, raději ). Blondýnka co by paní z hvězdárny je jediná v americe která všemu rozumí, jediná která dokáže zachránit celý svět, jediná která . . . .bla bla... a pak je tu její rádoby "syčák" manžílek co jako Odpadlík "Reno Raines" jezdí na motorce po celém městě a zachraňuje blbce. Kupodivu má kurevsky velké slovo v armádním kabinetě a tak výsostně doplňuje paní z hvězdárny. Dokonalý páreček, jen co je pravda. Takže to nakonec spolu dotáhnou do vítězného konce a zachrání svět. Pochopitelně oba zapomenou na to ,že v minulosti ona byla piča a on kokot a chytnou se za ruce, na důkaz přitepleného hePYJendu. Skvělé katastrofální dílo.(13.9.2016)

• burg

Proč já se vlastně trápim - proč to dělám? Stupidita, kravina a blbost na en-tou...(15.7.2017)

• facebook.231

Hrůza.Herci vypouštějí z huby jednu debilitu za druhou,efekty na úrovni Asylumu a děj trapný.Ještě že se u těchto filmů vždy pro výše zmíněné důvody nasměju.(15.7.2017)

1 2 následující >>