UFO: Nacistická konspirace (TV film)

Nazi UFO Conspiracy

Dokumentární

USA, 2008, 44 min

Ten Hitlerova zvoneček se nikomu nedaří rozlousknout a ani tady tomu úplně nepřišli na kloub. Nejspíš náckové nezkoumali záznamy o UFO, v různých civilizacích po celém světě, úplně zbytečně. Špetka inspiňrace byla v jejich tvorbě evidentní. Po přesunu do Ameriky, zdá se, pokračovali ve vysokém tempu rozvoje svých technologiích, ovšem již pod jiným koučem. A ten kouč od té doby nepouští veřejnost na svoje tréninky v aréně 51.. Jaká to škoda! Pak nám nezbývá nic jiného, než spekulovat a spekulovat a spek.......(3.10.2013)

Příliš mnoho opakování a hraného prodlužování ala kriminálka L.A., existuje mnohem více zajímavostí ohledně spojení nacistů a fenoménu UFO a kdyby tyto materiály vzali tvůrci v ůvahu a odpustili by si ty hrané vložky, mohl být dokument obsahově bohatší, třebaže méně nablýskaný. Ale i tak záslužný počin, pojednávající o kapitole, která v učebnicích dějepisu nebývá zmiňována.(15.6.2011)

Po dlouhé dobe sem videl kvalitní dokument a hlavne dost zajímaví. Je tam sice jako v každém dokumentu víc otázek než odpovedí, ale zámerne mne to navedlo k tomu abych si udelal svou představu která bylo dost jasná. Což mne dost zaujalo a už vím, že američani i když jich obdivuju sou asi nejprolhanejším národem na svete. Ukradli dokumenty a výzkumi nemecku a doteď všechno skvele tají. Doteď sem si myslel, že létající talíře sou mimozemského púvodu a tenhle dokument mne verohodne presvedčil, že tomu tak nikoli být nemusí.(15.4.2011)

Hodně zajímavý dokument, který ukazuje souvislosti mezi UFO a Hitlerovým Německem. Ve 45 minutách nám tvůrci celkem přesvědčivě předkládají různé dobové dokumenty, které napovídají k tomuto spojení. V některých věcech to všechno neskutečně do sebe zapadá. A zřejmě to asi tak bylo (můj názor), protože když němečtí vědci po válce začali pracovat v Americe, od té doby byly spatřováno mnoho létajících talířů, a aby toho nebylo málo, podobaly se těm německým. Takže něco to do sebe má. A já jsem rád za nové informace. 85%.(25.2.2011)

• Z0oMb3E

Je nová Oktávka dôsledok výroby UFO v Plzni? Frčali Náckovia na lietajúcich tanieroch už počas vojny? Ďalšie a ďalšie teórie chlapcov spod alobalových heliem dosycuje ufomániu podobných aspoločenských panicov so špicatými ušami. Ďalší dokument ktorý stavia na dohadoch a konšpiráciách. Slová ako "boli by", "mohli by", "azda" a podobné neurčité výrazy sú síce v podobných typoch dokumentov obľúbené, no ak sa nimi preháňa človek začne mať dojem, že je len ťahaný za nos výmyslami a dohadmi. Tento pocit navyše podporí aj fakt, že sa nenecháva absolútne priestor na ďalšie varianty a vysvetlenia. Takže pre tento konkrétny dokument je záver, že náckovia niečo vymysleli, amíci opajcli a posielajú fotiť Čínu, Pakistan a podobné veselé krajiny. Ťamani sú nervózni, že im to lieta nad jadrovými hlavicami, amíci majú svoje fotky, ale nieje to na koho zvaliť lebo je to neidentifikovateľné. Pre fanúšikov možno niečo zaujímavé. Pre mňa, ako človeka hľadajúceho v dokumentoch skôr fakty zbytočné polemizovanie.(26.11.2011)