poster

The Search for Santa Paws

 • Slovensko

  Santa a jeho štvornohí pomocníci

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Kanada, 2010, 92 min

 • predators
  *****

  Věřím na Vánoce, věřím na lásku. Jsem si tak jistý, jakože Santa tam nahoře zvoní rolničkama. Věřím na harmonii, na rodinu a na dobrou náladu celý rok! Jen ty psy stále neslyším mluvit... 75%(5.2.2012)

 • MMR
  *****

  Krásná pohádka, která bych řekl, je nejen pro děti, ale i pro dospělé. Tvůrci se vyvarovali většině amerických klišé a příběh byl ilustrován barvitě a svědomitě. Pro mě příjemné překvapení. Na konci jsem uronil i slzu...(31.3.2014)

 • freddy
  ****

  Když Santovi zemře jeho dlouholetý kamarád, který mu dělal v New Yorku prostředníka, dostane Santa darem plyšového pejska, kterého prostřednictvím kouzla oživí a získává tak přítele na celý život. S tímto psíkem se pak vypraví do New Yorku, aby našel nějakého nového prostředníka, ale bohužel po menší nehodě ztratí paměť a na nic si nevzpomíná. Navíc se zatoulá i jeho pejsek, který je v tak velkém městě ztracen. Situace se zdá bezvýchodná, ale vždy se může udát malý vánoční zázrak. Jedná se o příjemný rodinný vánoční film od Disneyho, který nabízí v podstatě vše, na co jsme v rámci hraných filmů od Disneyho zvyklí. Je to krásně barevné, na zvláštních efektech se nešetřilo, herecké výkony jsou v rámci rodinného filmu ucházející, ve filmu zazní i nějaká ta písnička, a šťastný konec je víceméně zaručen. Jediné, co mi není jasné je, jestli se jedná o prequel, sequel, či prostě jen úplně nový příběh ve vztahu k filmu Zachránené Vianoce (Santa Buddies, 2009), kde je také vánoční rampouch a pejsek jménem Santa Paws. Ale to je vcelku jedno, důležité je, že to jako samostatný film funguje, a že se jedná o příjemné podívání. Film mě zaujal a uděluji mu čtyři hvězdy.(20.1.2014)

 • Torgal
  **

  Brr, tento film je tak nechutne prepchaný tými najťažkotonážnejšími vianočnými klišé, že viac to ani nie je možné. Je tu Santa, soby, škriatkovia, siroty, starostlivý manželia, nepríjemné tetky, roztomilé hovoriace štence, vianočná mágia, muzikálové výstupy, proste všetko. Disney si to ale vie ustrážiť tak, aby to držalo ako-tak pohromade a dalo sa na to pozerať. 5-/10(31.12.2013)

 • ARI50
  **

  Vánoční pohoda s pejsky neurazí ani nepotěší takové normální přípravy na vánoce.(12.10.2018)