Gemini

Jsem naprostý taneční laik a na "scéně" se naprosto neorientuju. Tím spíš si můžu trvat na tom, že LXD - s nimiž jsem byl seznámen skrze jejich legendární živé vystoupení (s živou hudbou;)) na TEDu 2010 (http://www.ted.com/talks/lang/en/the_lxd_in_the_internet_age_dance_evolves.html) jsou největší machři, jaké jsem kdy viděl. Jejich choreografie a jevištní prezentace jsou neskutečné (a taky asi pěkně drahé;)). A tady jeden pán s velmi dobrým okem pro efekt dostal nápad a !!!ZDARMA!!! dal divákům okusit něco do té doby nevídaného - multistylovou a mezidílově diametrálně odlišnou taneční show s uceleným příběhem ve stylu Heroes. Bohužel jsem díky omezení "vysílání" jen na USA stihl jen dvě třetiny první série, ale na to abych mohl třeštit oči na obrazovku a nechal si běhat mráz po zádech tu ze Zlo vyzařujícího intrikána, a jindy zase z dvojice individuálních lyrických výstupů dvou bývalých milenců, to bohatě stačilo. Jo a pokud jste viděli Step Up 2 nebo 3(D), poznáte spoustu tváří. Ode mě 90% a poznámka, že teritorialita internetu narušuje rovnováhu vesmíru...a brání mi bavit se tak jako v tanečním žánru ještě nikdy. ()

Gogo333

Velice zvlastni serial. Kazdy dil ma cca 10min a je natocen v jinem stylu (scifi/horor/western/...), ale jedno maji spolecneho a to je tanec. V serialu je pribeh misto vypraveni vetsinou vyjadrovan tancem s prijemnym hudebnim doprovodem. Hlavni postavy jsou prevazne tanecnici ze Step Up 3 a s nimi Mike Chang z Glee. Tanec a jeho choreografie je vyborna, hudba je dost dobre zasazena do deje a celkove se na to moc pekne kouka. Pokud si zvyknete ze se moc nemluvi, kazdy dil je v jinem stylu a moc na sebe nenavazuji tak dostanete perfektni nasup. Jednotlive serie vychazi take jako filmy: 1.serie - Povstání začíná, 2.serie - Tajemství Ra , 3.serie - ??? ()