Komentáře uživatelů k TV pořadu (24)

Myslím, že ty dokumenty jsou docela dobře zvládnuté a člověk se něco dozví. Oceňuju, že se tvůrci zaměřili na starší generace. Ve srovnání s "klasickým" magazínem TOP STAR je to.... to vlastně ani srovnávat nejde.(11.1.2011)

Hodnotím díl věnovaný Rudolfu Hrušínskému. Měla jsem jisté obavy, aby se tento pořad nenesl v bulvárním stylu, jak má Prima často ve zvyku. Postupem sledování jsem však byla mile překvapena. Zpracování i scénář se tak sice trochu nese, ale to jsem po chvíli pomalu přestala vnímat a soustředila se pouze na osobnost pana Hrušínského. Pořad přináší velmi zajímavý pohled na tohoto herce. Obsahuje názory a zážitky několika jeho hereckých kolegů, režisérů, syna Rudolfa či publicisty. Především mě zaujaly postřehy z natáčení a tento velký herec pohledem a slovy osobností, které zde vystupují. Spoustu věcí jsem o něm dosud nevěděla a byla jsem ráda, když se objevilo i několik útržků z rozhovorů s ním. Při závěru, který byl věnován jeho poslednímu filmu Noc rozhodnutí se mi do očí vhrnuly slzy, a mě se chtělo najednou strašně plakat. Způsob, jakým vše bylo podáno, na mě úplně dopadl. Záběry na něj z filmu, do toho slova jeho kolegů a slova, jež zněla nějak takto: "...Když dokončil svou poslední repliku, všude bylo úplné ticho. Nikdo nic neřekl, nepadla ani klapka, pořád se točilo. Po chvíli všichni vstali a začali tleskat..." Pro mě kvalitní pořad o zcela výjimečné, geniální, smutné a záhadné osobnosti českého filmu. Jako herci a především jako člověku.(28.1.2011)

• MikeCool

TV-pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 30% (1*) |(24.10.2013)

Bol som prekvapený, keď som náhodne zakopol o tento seriál, že sa nejedná o priblblú bulvárnu záležitosť. Podobný formát býva v komerčných televíziach venovaný informáciam o súčasných celeb-ritkách, ale v tomto prípade sa jedná o serióznu reláciu.(19.11.2010)

Tyto "dokumenty" mají něco do sebe a jsem rád, že je divákům "otevřeno" soukromí slavných osobností. Dozvídáme se různé perličky, které bychom se bez tohoto pořadu asi nikdy nedozvěděli. Zatím jsem viděl díly o paní Havlové, panu Kopeckém, panu Brodském, paní Růžičkové a panu Sovákovi.(23.2.2012)

Asi nejzdařilejší počin TV Prima..(24.4.2013)

za díl o R.Hrušínským.(28.1.2011)

Stejně jako na ČT jsem i tady sledovala pořad jenom kvůli panu Neckářovi, který byl mojí první láskou a ta láska v podstatě nikdy nezrezivěla. Líbilo se mi to moc. Dozvěděla jsem se o něm spoustu věcí, o kterých jsem neměla ani tušení. I když je to člověk jako vy a já a určitě má hafo špatných vlastností, tak si ho vážím ještě víc než dřív... "Bulvární" Top Star se vytáhnul a bulvárního na něm nebylo vůbec nic.(21.3.2012)

S tímhle stylem portrétu jsem spokojen. Jasně, otravují vás podivné bulvární předěly, ale dozvěděl jsem se spousta zajímavých informací a ocenil jsem, že před kamery zasedlo i spousta kolegů, jen aby vyprávěli o svých mrtvých parťácích - a to se cení. Portréty se nebojí zabývat se i choulostivými tématy jako sebevražda dcery Stelly Zázvorkové nebo umírání Rudolfa Hrušínského v Noci rozhodnutí a podávají informace s pietou a ctí. Co si víc přát.(25.6.2011)

Viděla jsem asi čtyři díly a musím se přidat k dosti zdejším komentářům - očekávání malá až žádná, překvapení, že to není bulvár jako obvykle, velké. Příjemné :-)(2.5.2013)

Hodnotim diel venovany Brodskemu. Dobre spracovanie, kopa uzitocnych informacii. 54 %(3.8.2013)

Mám rád tieto magazíny, ale už sa dosť opakujú......70%.(26.11.2010)

Je dobře že ČT vznikla konkurence stran profilů "umělců" a myslím že v některých ohledech je i lepší (až na pavlačový projev komentářů Jitky Moučkové)....Krampol ***,Peterka***,Janda ***Dvořák****Frej****Veškrnová ****Matuška ****,Hrušínský ***, Svoboda *** 1/2, Jiráskova 3*@):-, Smoljak 3*,(11.12.2011)

Profesionálně udělaný pořad, který vás nechá nakouknout pod pokličku, respektive do zákulisí života slavných, tentokrát v "extra" provedení.(1.6.2012)

Videl som Helenu Vondráčkovú a Ružičkovú. Vždy som ich prepol neplánovane a musím povedať že som oba dopozeral a úprimne ma dostali. Hlavne že to nie je len o ich práci ale aj o nich ako ľuďoch.(8.4.2011)

Vidím, že nie som sám, čo je prekvapený, že pod týmto názvom sa neskrýva žiadny bulvár. Niektoré prestrihy možno majú tendenciu hľadať pikošky, ale v prijateľnej forme. Hodnotím zatiaľ len časť s Rudolfom Hrušinským, tá bola bezchybná, čo je dosť zásluhou samotného herca a jeho filmov.(19.7.2013)

Tiež ma spočiatku mýlil názov no bol som milo prekvapený profesionalitou a "odsýpavosťou" seriálu. Samozrejme, každý si tam nemusí nájsť toho svojho favorita. Mojimi sú takmer všetci :)(11.3.2011)

Ani nevím proč se tahle série jmenuje Top Star.. Aby to přilákalo více diváků? Já mám úplně opačnou zkušenost. Pustil jsem si to víceméně náhodou a až zpětně jsem zjistil název. Jde o sérii poměrně slušných dokumentů (samozřejmě i v nich bulvár hraje trochu roli). Jako v každé sérii se i zde najdou lepší a horší díly, ale většina se dá hodnotit spíše kladně.(31.5.2013)

Hodnocení dávám pouze za díl o Rudolfu Hrušínském. Nebyl špatný, ale k dokonalosti měl přesto daleko - především mi chybělo více méně známých ukázek s tímto hercem - jako rozhovory anebo ukázky z jeho méně provařených filmů. Pokud se v úvodu pořadu sliboval "nejkomplexnější portrét této herecké osobnosti", musím konstatovat, že to nebylo dodrženo. Možná ale také proto, že udělat o někom kompletní/ komplexní dokument vtěsnaný do 50 minut je prostě nemožné.(16.2.2011)

Za Hanku Zagorovu a spomienky na tie časy,keď som jej texty piesni vedela i naspamat.(17.10.2012)

<< předchozí 1 2