• LadyPupu
  *

  Kvalitou srovnatelné s naším o rok starším Dirigentem (1987), i když tohle se snaží tvářit sofistikovaněji. Ovšem v podstatě je to úplně stejnej vopruz.(7.6.2017)

 • baroko
  ***

  Docela zajímavá sonda do divadelního zákulisí. Protekčně dosazený ředitel se snaží pozvednout upadající divadlo. Přemluví starého uznávaného režiséra, aby se ujal nastudování Gogolova Revizora. Režisér však při jedné zkoušce zkolabuje a umírá. Ředitel dostudování hry svěří místnímu režisérovi, který je ale notorickým alkoholikem a sám se nakonec úkolu vzdá. Situaci zachraňuje asistent zemřelého režiséra (M. Macháček). Premiéra má úspěch, ale vysílený ředitel chce i tak z divadla odejít. Nakonec je přesvědčen, aby zůstal. Inscenace líčí dění kolem divadla ve značně pochmurných barvách. A nedá se předpokládat, že by to bylo asi dnes lepší...(18.4.2014)

 • jan72
  ***

  námet a scenár: Richard Muller, hudba: sk.Banket, veľmi dobré obsadenie - Haverl, Muller, Vašek, Debnár, Macháček, v role mladého režiséra - režisér Roman Polák(23.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace