Revisioned: Tomb Raider Animated Series je 10-dielny seriál založený na úspešnej sérii hier Tomb Raider. Seriál sa skladá z rôznych animovaných príbehov o archeologičke Lare Croft. (Carol Pifková)

Pítrs85

Zajímavý animovaný seriál ze světa Tomb Raider, po grafické stránce mě velice zaujal, příběhově sice malinko pokulhává, ale jinak docela spokojenost. S herní sérií to sice moc společného nemá, ale jako taková libůstka pro fanoušky Lary Croft to myslím svůj účel splní. Klidně by těch dílů mohlo být i víc, deset (navíc dost krátkých) částí není problém zkouknout za pár minut. ()

Niko_DA339

Tento seriál bol... ako to povedať, celkovo dostatočný ale na Laru sa mi to moc nepodobalo. Lara bola dosť nesympatická a skôr by som uvítal, keby radšej niekto vytvoril seriál Tomb Raider vo formáte CGI, pretože tam sa dá použit skutočne mnoho prvkov a celkovo by to podľa mňa prijalo aj viacej fanúšikov. Revisioned nemá s hernou sériou nejak extra veľa spoločného, a nemá to ani nejak extra šťavu, ktorá by vám povedala že tento seriál za niečo stojí. Pripadá mi to skôr ako nepodarený fan komiks vytvorený na japonskom manga štýle, pričom najväčší dôraz sa prikladá na Larine bujné poprsie a nie na artefakty a dej. Seriál mi dosť pripomína také tie animované seriály inšpirované úspešnými filmami ako napr. The Mummy: Quest For The Lost Scrolls. Aj ked to nemalo zrovna nejak extra "niečo" bolo to... ohodnotím to ako v škole - Dostatočné. 4/10 ()

blondboss

Táto miniséria na motívy Tomb Raider hry je síce zaujímavým doplnkom pre fanúšikov či už hry alebo samotného filmu, no mrzí ma jednoduchosť príbehov, dosť slabé animácie a navyše celková zbytočnosť série. Síce dopĺňa niektoré fakty o Lare Croft ako takej, ale tie informácie v zásade neprinesú nič nové a tvorcovia tak len varia z vody. 40 % ()

JackBurda

Hry mám moc rád, tak sem na to kouk a ušlo to. Trochu ve stylu Animatrixu, každý díl jiná animace a příběhy spolu nesouvisí, ale narozdíl od Animatrixu jsem se bavil u všech dílů, i když Revenge of Aztec mummy byl takovej dětinskej, docela pobavil. Za mě 4* a nejlepší epizoda byla asi Pre-teen raider, kde byla Lara studentka. ()

Carol Pifková

Mňa ako vernú fanúšičku Lary toto dosť sklamalo. Lara v niektorých častiach dosť nesympatická a príbehy nič moc, no ale asi najviac sa mi aj tak páčila ako Pre-teen Raider keď bola ešte študentka.. a siedma čast Legacy asi najhoršia. ()