poster

Ha-Trempist

 • anglický

  The Hitch Hiker

 • USA

  American Hippie in Israel, An

Akční / Komedie / Sci-Fi

Izrael, 1972, 95 min

Hrají:

Shmuel Wolf

Kostýmy:

Tami Mor
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • elminique
  *

  Tento film má jedinú šancu v kategórii "tak zlé až je to dobré", no mňa iba otravoval. Rozhodne nepozerať sám a bez alkoholu.(26.9.2013)

 • Utnapishtim
  **

  I want to be a hippie, I want to be a hippie, I want to be a hippie and I want to get stoned. I want to be a wonder way guy to leave home. I want to be a hippie and I want to get stoned. I want to be a wonder way guy to leave home.(30.7.2018)

 • inutihar
  **

  Psychedelická hippie fantasie se mění v noční můru a primitivní instinkty zvítězí nad volnou láskou. Absurdní, neuměle deklamované dialogy spolu se zmatenými symbolickými scénkami zvýrazňují neschopnost tvůrců a jsou chvílemi směšně a chvílemi nudící. Jeden z nejhorších izraelských filmů se odstupem čtyřiceti let stal kultovní klasikou půlnočních promítání.(15.5.2016)

 • dopitak
  **

  Během natáčení bylo ublíženo jednomu zvířeti, a to ovečce. Dobrý paradox, já jako známý odpůrce hippísáků sleduju film o hippísákovi. Proč měl někdo potřebu tohle natočit, a teď po letech zdigitalizovat a vydat, nepochopím. Některé scény jsou absolutně katastrofální, asi jako ochotníci z Horní Rožínky, kteří se pokouší o Shakespeara, ale mají dialogy od Havla. Potěší holky, které během rvačky odloží plavky a jejich neopálená místa tak pěkně vyniknou. Není to ani jeden z uvedených žánrů, jedná se o jakousi parodickou psedokatastrofickou zkazku vedoucí od údajného vrcholu civilizace (fůj hippíes) až někam k pravěku. To je šleha, vážení.(3.2.2014)