• slovenský

Horor / Thriller

USA, 2014, 85 min

Žiadne veľké očakávania som od tohto neočakávala a o to bolo väčšie prekvapenie v pozitívnom zmysle slova.Začína sa to klasickou klišé zápletkou kedy onen svet-svet duchov potrebuje opäť pomocnú ruku od nás preživších ľudí z mäsa a kostí,lenže tentokrát je to iné a síce,idú na nás prostredníctvom starodávnej hry.Ostatné si už domyslite..: Ľahko stráviteľná duchárska záležitosť,ktorá mi chutila k prekvapeniu moc dobre + dostačujúca stopáž.Tak zhasnite svetlá,zastrite závesy,zážitok a atmosféra sa tým umocní na silné 3 hviezdy.(4.4.2015)

Ouija je naprosto průměrný zapomenutí hodný horor který je tak extrémně průměrný že jsem za hodinu zapoměl že jsem na něco takového koukal. Je tu všechno co by jstě od takovýhleho filmu čekaly je to hodně laciné, a není v tom cítit vůbec láska k žánru. Je tu naprosto nic co by mělo diváka potěšit nebo aspoň udržet ho v sedadle. Celkem mě překvapilo že tohle šlo do kin. Čistej průměr.(4.4.2015)

• Pilda17

Ouija nic nového nepřinese, ničím nevynikne a nepřekvapí. Další horor, který táhne do kin a do nějakých kvalit má hodně daleko. Po zklamání s Annabelle a Jessabelle přichází další. Jsem rád, že ve všech třech případech utekl kvalitní rip dříve, než jsem stihl zavítat do kina. Ouija je čistokrevný průměr, který se nesnaží nabídnout nic navíc a to je špatně .. 4/10 = 49%(18.11.2014)

• Bloody13

Ten nejřidší a nejsmradlavější možný průjem z "továrny na sny". Nechutně umělé, komercí očištěné, Míšou Zálivem produkované. V neposlední řadě navíc smutný důkaz toho, jak i sebevětší duchařský paskvil dokáže v kinech vydělat hříšné prachy, kdežto pozornosti hodné horory z ostatních žánrů jsou sprostě přehlíženy. Velebnosti, jdu blejt!(28.2.2015)

• paascha

Parádní lekačka pro spratky kolem pěti let nebo intelektuály s IQ pod 80(3.3.2015)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 19. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

• - Výše rozpočtu by se měla původně vyšplhat na 80-100 milionů amerických dolarů a producent Brad Fuller přirovnal nachystaný snímek k filmům série Piráti z Karibiku. Poté se však musel scénář několikrát přepisovat a protože se studio Universal Pictures zaleklo propadáku studia Disney Osamělý jezdec (2013), rozhodlo se, že film bude ''menší'', a tak se rozpočet zastavil na čísle 5 milionů dolarů. (Stoka)

• - Fil byl natočen na základě stejnojmenné stolní hry od Hasbro. (dainio)