Vynikající komediální gangsterka se silným sociálně kritickým podtextem vůči dnešnímu prohnilému, zkorumpovanému Mexiku. Především je to ale brutální zábavná jízda, u které ani při 150minutové stopáži nuda nehrozí. (Cinema Mundi 2013, Brno)(14.3.2013)

...ak sa ešte pred skonaním úvodných tituliek central / macho stretne v autobuse s pistolas a mimo autobus so sapíkos....naskočí predtucha , že tento Amerikou vyvrhnutý odkopanec , to nebude mať nasledujúcich 140 filmových minút ľahké. Keďže šlo o zárobok a v Mexicu veľa toho do nárućia nepadne - príde bizz. A mexikánsky bizz obnáša zaprášené horúce hlavy , hiriearchiu a horu ilegálnych problémov , kde sa hlavy stínajú skoro až mimochodom...Cool pohľad na súčastné Mexico odvážne ( a odviazané ) spracovanie , pred ktorým ustúpi aj Desperado. Po projekcii som bola nútená vyprášiť si oči . HIGH VOLTAGE BANDIDAS ! V tesnom závese je fantastický 2-dielny dokument - o čo na druhej strane zákona v súčastnom Mexiku go !(21.11.2010)

1) Ten film je specifický tím, že hlavní postavy jsou hrány spíše komediálními typy herců. Vypadá to trochu jako kdyby v českém filmu hrál gangstera Vladimír Menšík, takovej hodnej strejda, co se z nouze stal kriminálníkem. Chvilku se tedy zdá, že film by mohl být spíše černá komedie. 2) Hodně záběrů ve filmu je zároveň koncipováno do (větších) celků, v kterých je hercům ponecháno víc času rozehrát scénu. 3) Film je pravidelně prokládán relativně pohodovýma mexickýma "lidovkama", které filmu dodávají lehce rozpustilý tón. Takže si troufnu tvrdit, že to chvilku trvá než se na tenhle koncept divák adaptuje a přijde na to, že ten film má vlastně potenciál kriticky (byť s dramatickou nadsázkou) odrážet realitu a scenérie mexického severu.(19.12.2015)

Parádna mexická jazda, aj keď trocha žánrovo nevyvážená. Ale je to parádny film, ktorý odporúčam.(2.3.2018)

Epická černá komedie....celkem výstižné a já bych dodal, že stoprocentně "mexická". Včetně úchvatného soundtracku plného lidovek jež svým textem skvěle zapadají do děje. Je to správně latino přepálené, hysterické, barevné, ale i krvavé a násilné. Prostě pravý bandidos staré mehikánské školy se všema těma sombrerama a šílenýma košilema a hláškama. Ale pozor na to, je to zároveň i drámo jako řemen a ke konci i silná symbolická kritika současného Mexika s veškerou jeho zkorumpovaností a propleteností aparátu s drogovým podsvětím. Jedním slovem skvělé a autentické "Infierno". OLÉÉÉÉÉÉÉÉ(24.9.2016)

Přes dvě hodiny nekončící zábavy, byla to pastva pro oči. Nejdřív jsem si myslel že to bude jen komedie s prvky akčňáku, ale ona se z toho vyklubala totální Mexická gangsterka se vším všudy doplněná skvělým humorem a klasickou Mexickou hudbou, která byla opravdu famózní a dodala filmu tu správnou atmosféru. Víc takových filmů! Za mě plnej počet.(18.8.2017)

Černočerná krimi-komedie z Mexika o nelehkém životě, kde vám vlastně nezbývá nic jiného než skončit u kšeftu s drogami.Příběh Bennyho, který se vrací do Mexika, nemá do čeho píchnout a ještě zjištuje, že mu zabili bráchu a má synovce. Rychle skončí ve světě peněz, drog a mrtvol. Avšak po chvíli zjistuje, že není všechno zlato co se třpytí... Krvavé lázně nechybí, přestřelky i několik uřezaných prstů, uší či jazyků taky spadne na zem :) Krvavé finále je třešničkou na dortu. A jinak pěkná ukázka a kritika zkorumpovanosti Mexika, vlastně i celého systému.. 8/10 I když top trvá 2,5 hodiny, stále je na co koukat.(28.8.2018)

Dvouapůlhodinová vivisekce současného Mexika, při které tuhne krev v žilách. Jinak teda chápu, že rozverné melodie narcocorridos, které ve filmu hrají téměř nonstop, mohou leckoho zmást, stejně jako všichni ti chingones v kovbojských úborech se srandovními přezdívkami typu "Cochiloco", nicméně "El Infierno" není komedie ani náhodou. Zkrátka "México 2010 - Nada que celebrar".(8.3.2014)

Výborná zábava z Mexika,která finišuje až do cíle.Bavil jsem se.(18.10.2017)