poster

Paní Zázračná na Manhattanu (TV film)

 • Kanada

  Call Me Mrs. Miracle

 • Kanada

  Miracle in Manhattan

 • Slovensko

  Čas plný zázrakov

Drama / Komedie / Fantasy

Kanada, 2010, 85 min

Režie:

Michael Scott

Scénář:

Nancey Silvers

Kamera:

Adam Sliwinski

Producenti:

Harvey Kahn

Střih:

Alison Grace

Scénografie:

Phil Schmidt
(další profese)
 • Kamca_
  ****

  Tohle pokračování filmu Paní Zázračná bylo určitě lepší. Možná to bylo tím kouzlem New Yorku a lepší atmoférou. A byl tu i lepší výběr herců než v prvním díle. Všechno lépe pasovalo. 75%.(19.11.2013)

 • Chrustyn
  *

  Standardní vánoční rychlokvaška, kterou má divák prokouknutou už po prvních pěti minutách.(18.1.2015)

 • freddy
  ****

  Když se na Vánoce někde něco hroutí, nemůže tam chybět paní Za(z)račná, aby to zase dala dohromady a vytáhla z rukávu nějaký ten vánoční zázrak. Zatímco v předchozím díle zastávala roli chůvy u dětí jednoho mladého vdovce, v tomto pokračování se z ní stává prodavačka hraček v jednom obchodním domě, kdy i z této na první pohled nepříliš zajímavé pozice dokáže změnit život několika lidí výrazně k lepšímu. Málokdy se stává, aby pokračování bylo zajímavější a lepší než první díl, ale zde se to, alespoň podle mého názoru, bezpochyby povedlo. Oproti prvnímu dílu přibylo více vánoční atmosféry, což je dáno prostředím, v němž se toto pokračování odehrává, ale i příběhy jednotlivých aktérů jsou o něco zajímavější a atraktivnější než v prvním díle. A představitelka hlavní role je pořád stejně okouzlující a tajemná, takže když si to shrnu, vychází mi, že tenhle vánoční film určitě patří k těm lepším vánočním filmům, které jsem dosud viděl, a to především díky úžasné vánoční atmosféře a díky tomu, že část filmu se odehrává v hračkářství a hračky k Vánocům neodmyslitelně patří. Paní Zázračná si v tomto pokračování ode mne vydobila oproti předchozímu filmu o jednu hvězdičku navíc, a tak uděluji čtyři hvězdy.(24.12.2012)

 • Sammya
  ****

  Vánoční film se vším všudy. Jsou tam děti, hrají rolničky, všechno dobře dopadne. Ač je to severoamerický film, povedlo se mu vyhnout se typicky otravnému ohánění se Santou Klausem, a kupodivu svým dějem poukazuje a bojuje proti současné komerčnosti svátků. Je to moc krásný příběh o tom, jak jedna kouzelná stará paní s kouzelným jménem změní život spoustě lidí jen tím, že prodává v hračkářství. Na konci samozřejmě zvítězí láska všeho druhu, a dokonce i sněží! O Vánocích se totiž dějí zázraky. Prostě....čekejte od toho příjemný oddychový sváteční film.(21.12.2011)

 • MickeyStuma
  *****

  Druhý příběh o kouzelné paní, která se z ničeho nic objeví, sbližuje lidi, dělá jim radost a vykouzlí úsměv na tváři. Tentokrát se vše točí kolem módy a obchodu z hračkami. Snímek je sice už o něco slabší než ten předchozí, ale přesto pořád vyniká svou nepřebernou lidskostí, spokojeností a citovou sladkostí. Velice odpočinkový vánoční film.(17.12.2014)

 • Eric Johnson

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace