Bonbónky světa

Česko, 2010, 2 h 16 min (Minutáž: 17 min)

Epizody(8)

Abes odpad!

Ty střihy jsou brutální, jako by mi někdo pouštěl diapozitivy a strašně u toho spěchal. Krásu nepoznaného světa nehodnotím. ()

igi B. odpad!

Další horké želízko v hovni tušašské šlamastyky >dokumentaristiky< ? Ha, to jen další mistr nýmand a prý "cestovatel" (sic! - to je už psycho!) si hraje na velkého bílého sáhiba, otravuje domorodce, šaškuje do kamery a žvaní a žvaní a žvaní o ničem - a celé je to zase jen o tom, že se udělal vejvar na vejlety za veřejné prachy (...jo, i v Brnisku s tím mají >páni produkční< bohaté zkušenosti, záleží jen na tom, kdo s kým se v té žumpě zrovna poplácává po ramenou...) a partička pak vyrobila tahle drze bezpředmětná homevidea. Vsadím boty, že spousty lidí si vozí z dovolené lepší filmíky, než jsou tyhle matérie. Tak hlavně že "doma nejlíp", jojo soudruzi, tyhle malý domů >veřejnoprávě< zjevně pořád fungujou, tomu říkám pisskulturní socializhnus od A do ZET v praxi, zase jednou, že... °-/.. - - - - - (Poprvé a naposledy sledováno 27.10.2011 na >vlažném prostoru< , hodnocení nešťastně 7., komentář zde s opovržením jako první - 27.10.2011) ()

Ozo

No, zase tak strašný, jak píše tady kolega, to není, ale viděl jsem už lepší dokumentární seriály. K vidění zde. ()