Série(8) / Epizody(62)

Cestování červí dírou s Morganem Freemanem je americká vědecko-populární dokumentární série kterou uvádí herec Morgan Freeman. Cestování červí dírou se zaměřuje na největší záhady vesmíru. Prostřednictvím nejnovějších poznatků NASA, soukromých laboratoří, nejnovějších teoretických poznatků akademiků a výsledků vesmírného výzkumu se tento seriál zaměřuje na černé díry, kolonizování planet, teorii strun mnoho dalších. Přidejte se k Freemanovi na této jedinečné cestě prozkoumávání nových hranic nacházejících se mimo planetu Zemi a následujte ho při hledání odpovědí na závažné otázky: „Jsme ve vesmíru sami?“, „Odkud jsme se vzali?“, „Existuje život i na jiných planetách?“

Seznam epizod: 1. Co bylo před počátkem všeho?
2. Jsme sami?
3. Je možné cestovat časem?
4. Kde jsme se tu vzali?
5. Z čeho se skládáme?
6. Záhady černých děr
7. Co se skrývá v temnotě?
8. Existuje Stvořitel? (Intersonic)

Recenze uživatele Anderton k tomuto seriálu (1)

Cestování červí dírou s Morganem Freemanem (2010)

Škoda, že tento seriál vidím iba vtedy, keď naňho narazím náhodou v televízii. Asi by to chcelo si pozrieť celé v kuse a vzhľadom na jednoduchosť výkladu by som bol z neho určite nadšený. Z takéhoto polopatického výkladu vedy by si mali brať príklad aj profesori na našich vysokých školách, nie každý hneď pochopí všetko na prvý krát úplne dopodrobna. Ale to už som úplne niekde inde. ()