poster

Strašidla na Kulíkově (TV seriál)

Animovaný / Pohádka / Krátkometrážní

Česko, 2010, 1 h 37 min (Minutáž: 7–8 min)

Předloha:

Stanislav Havelka (kniha), Petr Chvojka (kniha)

Hudba:

Petr Skoumal

Hrají:

Josef Abrhám
(další profese)
 • honajz2
  *

  Jak skazit staré serálové díly ? Tady to máte.(18.3.2013)

 • NinadeL
  ****

  13/13 Na hradě Kulíkově se mi vždycky líbilo. A ocenila bych návrat Ruprechta i do Čtyřlístku. Ale je zajímavé, že ačkoli stále stejní tvůrci jsou na svých místech, celému novému večerníčku podkopává nohy moderní nedbalá animace. Přičemž výtvarné návrhy jsou v pořádku, Renčín je stále kouzelný. Stejně tak je radost poslouchat Abrhámův komentář. Konečně, i ty příběhy jsou zajímavé a dobře navazují na první řadu, i na čtyřlístkové příběhy a beletrii, která vznikla v mezičase. Takže kde je problém? Zatímco z první řady se stala nostalgická jistota, dvojka přišla na řadu až v momentě, kdy zřejmě chyběli potřební pracovníci na Kavčích horách, aby to celé do sebe zapadlo jako puzzle. Škoda. Ale doufám si odhadnout, že děti tak kritické nejsou.(30.12.2013)

 • maoc
  **

  Znělka je pěkná, Skoumalova hudba potěší, ale ten scénář je doost řídký a o nějaké atmosféře se skoro nedá mluvit. Pád skoro až na držku.(14.12.2010)

 • jaki96
  ****

  První díly byly výborné, dobře zpracované. Novější sice tolik nezaostávají, ale nad ty starší prostě nemají...(9.12.2010)

 • štísko
  **

  Ježkovy zraky, co se to stalo se zvířátky pana Krbce. Tohle mi přijde v porovnání s první řadou opravdu nic moc. Oproti některým jiným večrníčkovým stupiditám to ale ještě ujde. Tak dvě až tři.(14.12.2010)