poster

Receptář prima nápadů (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2001, 50 min

 • MM_Ramone
  *

  PhDr. Přemek Podlaha je priekopníkom, pionierom, v oblasti relácií, ktoré sú prioritne zamerané na domácich kutilov, nadšených záhradkárov, proste zručných divákov, čo svoj voľný čas trávia aktívnym odpočinkom. Už od roku 1987 sa pán Podlaha podieľal na projekte "Receptár", ktorý bol pravidelne vysielaný Českou Televíziou. Od roku 2001 prešiel ku konkurenčnej, komerčnej TV Prima, ale obsah jeho relácie zostal prakticky rovnaký. Publicistický magazín pre kutilov a záhradkárov alebo Čo všetko chcete vedieť o bývaní, záhrade a chalupe... "Receptár prima nápadov". *(21.4.2012)

 • ivishka
  *

  Nekonečný pořad pana Přemka Podlahy.. Dříve se mi skutečně líbilo jak radí a zajímá se o zahradu či nějákou lehkou architekturu... Bohužel jsem vystudovala zemědělskou střední obor zahradník a některé rady shledávám za stupidní. Přijde mi ,že tento pořad by se dal udělat lépe a s větší noblesou a třeba i jiným moderátorem. Né nadarmo si naši komici dělají p**el z tohoto pořadu.(7.10.2012)

 • kulyk
  *

  Paní Jana nám poslala jabko. Ale jaký jabko! Pohleďte, jabko od paní Jany. To je teda jabko. Paní Jano, děkujeme vám za zaslané jabko a recipročně posíláme kalendář, dle kterého zcela jasně pochopíte, kdy nejlépe sklízet jabko. Přema od časů, kdy sázel na zahradě mrtvé ukrajince, překonal problém se sliněním a fifláním prostě tím, že si nechal poupravit protézu. A od té doby může opět fundovaně poradit hlínožroutům, jak na to. Pro cílovou skupinu patrně přínosný projekt. Jste-li tedy jedinec, který nutně potřebuje z petky a vysloužilého žehlicího prkna vytvořit drenážní jímku, nenechte se prosit a pohleďte na bednu. Za pár let se řešení zajisté dočkáte.(4.5.2012)

 • Radek99

  Doktor filosofie Přemek Podlaha prezentuje Čechy, Moravany a Slezany coby národy kutilů a lidových vynálezců a jako takový je jeho pořad naprosto nehodnotitelná záležitost. Ze strany jedné traktát o smyslu života, z druhé pak televizní selanka pro postproduktivní generace. A teď si z toho, diváku, vyber...(12.7.2011)

 • pepa3rd
  ***

  Dost mě překvapolo nízké hodnocení tady. Co je špatného na pořadu, který se snaží radit kutilům a zahrádkářům a dělá to tradiční metodou, bez pseudozábavných výstřelků známých ze zahraničních televizí. Nemá to být primárně zábavný pořad, ale přesto, i když se o zahrádku nestarám, mi rozhodně nepřijde jako odpad. 60 %(7.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace