Receptář prima nápadů (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2001, 50 min

• kulyk

Paní Jana nám poslala jabko. Ale jaký jabko! Pohleďte, jabko od paní Jany. To je teda jabko. Paní Jano, děkujeme vám za zaslané jabko a recipročně posíláme kalendář, dle kterého zcela jasně pochopíte, kdy nejlépe sklízet jabko. Přema od časů, kdy sázel na zahradě mrtvé ukrajince, překonal problém se sliněním a fifláním prostě tím, že si nechal poupravit protézu. A od té doby může opět fundovaně poradit hlínožroutům, jak na to. Pro cílovou skupinu patrně přínosný projekt. Jste-li tedy jedinec, který nutně potřebuje z petky a vysloužilého žehlicího prkna vytvořit drenážní jímku, nenechte se prosit a pohleďte na bednu. Za pár let se řešení zajisté dočkáte.(4.5.2012)

• Braddy

Popravdě mě už delší dobu udivuje, že se na Česko-Slovenské FILMOVÉ databázi hodnotí pořady typu Receptář, o vaření, nebo zpravodajství. Upřímně, co na tom hodnotíte? "Herecký výkon" moderátora? "Výpravu" studiových kulis? Scénář, kameru, režii?? IMHO já bych tyto druhy televizních pořadů z CSFD zcela vyjmul a nechal zde jen ty televizní počiny, které mají alespoň nějaký umělecký záměr.(29.9.2012)

Dost mě překvapolo nízké hodnocení tady. Co je špatného na pořadu, který se snaží radit kutilům a zahrádkářům a dělá to tradiční metodou, bez pseudozábavných výstřelků známých ze zahraničních televizí. Nemá to být primárně zábavný pořad, ale přesto, i když se o zahrádku nestarám, mi rozhodně nepřijde jako odpad. 60 %(7.8.2011)

• MM_Ramone

PhDr. Přemek Podlaha je priekopníkom, pionierom, v oblasti relácií, ktoré sú prioritne zamerané na domácich kutilov, nadšených záhradkárov, proste zručných divákov, čo svoj voľný čas trávia aktívnym odpočinkom. Už od roku 1987 sa pán Podlaha podieľal na projekte "Receptár", ktorý bol pravidelne vysielaný Českou Televíziou. Od roku 2001 prešiel ku konkurenčnej, komerčnej TV Prima, ale obsah jeho relácie zostal prakticky rovnaký. Publicistický magazín pre kutilov a záhradkárov alebo Čo všetko chcete vedieť o bývaní, záhrade a chalupe... "Receptár prima nápadov". *(21.4.2012)

Legendární a legendami opředený pořad, který začal jako magazín spolku zahrádkářů a končí jako nejpropracovanější teleshoping v Čechách, a to s drtivou sledovaností a úspěšností u spotřebitele. Co se v neděli v pořadu odvysílá, již v pondělí se v obchodech prodává jak na běžícím pásu! Skláním se obdivně nad Podlahovým celoživotním dílem....100%(10.12.2014)