Receptář prima nápadů (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2001, 50 min

Legendární a legendami opředený pořad, který začal jako magazín spolku zahrádkářů a končí jako nejpropracovanější teleshoping v Čechách, a to s drtivou sledovaností a úspěšností u spotřebitele. Co se v neděli v pořadu odvysílá, již v pondělí se v obchodech prodává jak na běžícím pásu! Skláním se obdivně nad Podlahovým celoživotním dílem....100%(10.12.2014)

• Desmi

Přemet Prkenná Podlaha každým rokem uvadá jako květinky o kterých rozpráví. Pořad je zaseklý již roky na stejném bodě a cílí stále na tu samou generaci, která stárne společně s ním. Nedávno jsem omylem na tenhle pořap přepl. Přemet právě fundovaně hovořil o kilové mrkvi, jenž mu zaslala na fotografii nadšená divačka. Dospěl jsem k názoru, že je lepší šňupnout kilo substrátu, než koukat na Přemdu a mrkev.(8.12.2013)

• MM_Ramone

PhDr. Přemek Podlaha je priekopníkom, pionierom, v oblasti relácií, ktoré sú prioritne zamerané na domácich kutilov, nadšených záhradkárov, proste zručných divákov, čo svoj voľný čas trávia aktívnym odpočinkom. Už od roku 1987 sa pán Podlaha podieľal na projekte "Receptár", ktorý bol pravidelne vysielaný Českou Televíziou. Od roku 2001 prešiel ku konkurenčnej, komerčnej TV Prima, ale obsah jeho relácie zostal prakticky rovnaký. Publicistický magazín pre kutilov a záhradkárov alebo Čo všetko chcete vedieť o bývaní, záhrade a chalupe... "Receptár prima nápadov". *(21.4.2012)

• Macintosh

Jak si z kravských hoven postavit vilu, proč začít spořit na důchod již v pěti letech, nebo jak fungují prášky na spaní. To vše a mnohem víc se dozvíte v Receptáři prima nápadů Přemka Podlahy, jakožto jediného Čecha kterému jeho jméno ovlivnilo život, a tak dodnes radí a je mu raděno od zemědělců a zedníků, ovšem jeho rodiče sice byli vizionáři, ale nepočítali s tím, že ten komunismus jednou skončí. A tak by měl pan Podlaha spíše přemýšlet o receptu, jak se opatrně zahrabat někam do prdele, aby při tom létalo co nejméně bulvárních sraček.(4.2.2014)

• ivishka

Nekonečný pořad pana Přemka Podlahy.. Dříve se mi skutečně líbilo jak radí a zajímá se o zahradu či nějákou lehkou architekturu... Bohužel jsem vystudovala zemědělskou střední obor zahradník a některé rady shledávám za stupidní. Přijde mi ,že tento pořad by se dal udělat lépe a s větší noblesou a třeba i jiným moderátorem. Né nadarmo si naši komici dělají p**el z tohoto pořadu.(7.10.2012)