Reklama

Reklama

Sentó šódžo: Či no tekkamen densecu

  • Japonsko 戦闘少女 血の鉄仮面伝説 (více)

Obsahy(1)

Rin je nesmělá a introvertní školačka, kterou spolužačky šikanují. V den svých šestnáctých narozenin se však dozví, že její otec je mutantem z prastaré rasy původních obyvatel Japonska, což z ní činí pokračovatelku dávného klanu a taktéž mutantku. Projeví se na ní její zvláštní schopnosti - ruka se jí přemění v obří pařát s vystřelovacími lanky. Vzápětí je jejich příbytek přepaden ozbrojeným komandem likvidujícím mutanty a během přestřelky jsou zabiti oba rodiče hlavní hrdinky. Ta si to na oplátku vyřídí s celým komandem. Posléze se dostane do společenství dalších zástupců dávného rodu a stane se členkou jednotky mutantů, s kterou se připravuje na chystanou válku proti lidem... (Filmmaniak)

(více)

Videa (2)

Recenze (15)

hippyman 

všechny recenze uživatele

kozaté mutantky slaví jako již tradičně úspěch, troufám si tvrdit, že tyhle X(X)-(Wo)Men svou bizarností vyrovnávají krok s robogeishou a sklízí krom nepsaného titulu krále festivalu i 80% od jeho hrdého pořadatele. [5. PFF Čakovická Be(´)čka] ()

Karamanlis 

všechny recenze uživatele

Traja predstavitelia japonskej akčno-hororovej gore vlny Iguchi, Nishimura a Sakaguchi (k úplnej dokonalosti chýba snáď už iba Naoyuki Tomomatsu) spojili svoje režisérske sily v ďalšom bizarnom splatteri, spadajúcom do tejto kategórie s názvom Mutant Girls Squad. So scenárom si evidentne nikto moc nelámal hlavu, no ako sa od takéhoto divokého spojenia nakoniec aj dalo čakať, hore menovaní páni sa s tým moc nesrali a nechali tu ľudí umierať ako na bežiacom páse a krv striekať v gejzíroch. Príbeh a postavy (ritná píla rulez) sú poriadne uletené... možno až príliš a film tak miestami pôsobí trochu zbrklo... ()

Reklama

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Japonci a jejich varianta na X-Meny.No tady to jsou spíš X-Womenky.Snímek se veze ve stylu filmu Machine girl.A pokud jsem psal,že Machine girl je krvavá šílenost a ulítlost,tak tenhle flák je ještě mnohem víc krvavější(Machine girl-počet obětí 25,tady je to nejmíň 2krát tak víc) a šílenější.Tolik WTF scén jsem v jednom filmu dlouho neviděl(za všechny zmíním jen jednu-motorovka čouhající z prdele-to se přece jen tak nevidí)Jenže čeho je moc toho je příliš.Po včerejšku to můj chlastem otupělej mozek vůbec nepobíral co se tam děje.Krvavý a šílený je to dost,ale hlavně mi to připadlo extrémně trapný.Za mě je to mezi odpadem a 1 hvězdou.Ale jelikož jsem na to přes polovinu filmu čuměl s otevřenou tlamou(nechápu kam ty Japka na ty nápady chodí),tak si myslím že tu 1 hvězdu si to zaslouží.Proto varuju,že případné shlédnutí tohoto snímku je na vlastní nebezpečí. ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

I Japonci mají své X-meny, respektive X-Womenky. A je snad jasné, že mnohem krvavější. Hektolitry krve stejně jako přebujelá fantazie tvůrců a maskérů a řádná dávka ujetého humoru, je již tradiční proprietou dalšího ulítlého krvavého japonského splatteru. Aneb všechno lítá, co tělo má. Třešničkou na dortu pak již tradičně rajcovně uřvaná Asami v krátké zápoorné roličce s nádherným skonem. ()

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

Ak by toto videl Bryan S. - nikdy by sa už do filmárčiny nepustil. J - vykrádačka , so všetkým , čo k tomu patrí ( digiblood / flashfight...lomené miliónom ...blah ) Pravdepodobne sa nevedia zbaviť H - prievanu , ktorý riadi Európa , keďže tu kvitne viac a viac " H - potentátov " tak si odbehnú pre už dávno použitý scenár do zámoria , premodelujú ho do školácky naivnej formy , na réžisérsku stoličku nemajú... nahodia hybrid režim námetu - a je to. Ak chcú ale zlomiť vlny, tak to vyzerá na prehodnotenie nových časov. Vkus sa zmenil a s ním aj divácka výdrž . Že nepokojnej 16ke zmutuje ruka na " KILLMACHINE " to je už dávno strávené. V poslednej dobe sú to neuveriteľne neuveritené pokusy o neviem čo. Ale bodíky viem za čo - za grotesktné FX nápady , ktoré im nedokážem ( síce z nich už unavená ) uprieť. Blbinka na raňajky vo vlaku . ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama