Reklama

Reklama

Sentó šódžo: Či no tekkamen densecu

  • Japonsko 戦闘少女 血の鉄仮面伝説 (více)

Obsahy(1)

Rin je nesmělá a introvertní školačka, kterou spolužačky šikanují. V den svých šestnáctých narozenin se však dozví, že její otec je mutantem z prastaré rasy původních obyvatel Japonska, což z ní činí pokračovatelku dávného klanu a taktéž mutantku. Projeví se na ní její zvláštní schopnosti - ruka se jí přemění v obří pařát s vystřelovacími lanky. Vzápětí je jejich příbytek přepaden ozbrojeným komandem likvidujícím mutanty a během přestřelky jsou zabiti oba rodiče hlavní hrdinky. Ta si to na oplátku vyřídí s celým komandem. Posléze se dostane do společenství dalších zástupců dávného rodu a stane se členkou jednotky mutantů, s kterou se připravuje na chystanou válku proti lidem... (Filmmaniak)

(více)

Videa (2)

Recenze (15)

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

Ak by toto videl Bryan S. - nikdy by sa už do filmárčiny nepustil. J - vykrádačka , so všetkým , čo k tomu patrí ( digiblood / flashfight...lomené miliónom ...blah ) Pravdepodobne sa nevedia zbaviť H - prievanu , ktorý riadi Európa , keďže tu kvitne viac a viac " H - potentátov " tak si odbehnú pre už dávno použitý scenár do zámoria , premodelujú ho do školácky naivnej formy , na réžisérsku stoličku nemajú... nahodia hybrid režim námetu - a je to. Ak chcú ale zlomiť vlny, tak to vyzerá na prehodnotenie nových časov. Vkus sa zmenil a s ním aj divácka výdrž . Že nepokojnej 16ke zmutuje ruka na " KILLMACHINE " to je už dávno strávené. V poslednej dobe sú to neuveriteľne neuveritené pokusy o neviem čo. Ale bodíky viem za čo - za grotesktné FX nápady , ktoré im nedokážem ( síce z nich už unavená ) uprieť. Blbinka na raňajky vo vlaku . ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Japonci a jejich varianta na X-Meny.No tady to jsou spíš X-Womenky.Snímek se veze ve stylu filmu Machine girl.A pokud jsem psal,že Machine girl je krvavá šílenost a ulítlost,tak tenhle flák je ještě mnohem víc krvavější(Machine girl-počet obětí 25,tady je to nejmíň 2krát tak víc) a šílenější.Tolik WTF scén jsem v jednom filmu dlouho neviděl(za všechny zmíním jen jednu-motorovka čouhající z prdele-to se přece jen tak nevidí)Jenže čeho je moc toho je příliš.Po včerejšku to můj chlastem otupělej mozek vůbec nepobíral co se tam děje.Krvavý a šílený je to dost,ale hlavně mi to připadlo extrémně trapný.Za mě je to mezi odpadem a 1 hvězdou.Ale jelikož jsem na to přes polovinu filmu čuměl s otevřenou tlamou(nechápu kam ty Japka na ty nápady chodí),tak si myslím že tu 1 hvězdu si to zaslouží.Proto varuju,že případné shlédnutí tohoto snímku je na vlastní nebezpečí. ()

Reklama

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

I Japonci mají své X-meny, respektive X-Womenky. A je snad jasné, že mnohem krvavější. Hektolitry krve stejně jako přebujelá fantazie tvůrců a maskérů a řádná dávka ujetého humoru, je již tradiční proprietou dalšího ulítlého krvavého japonského splatteru. Aneb všechno lítá, co tělo má. Třešničkou na dortu pak již tradičně rajcovně uřvaná Asami v krátké zápoorné roličce s nádherným skonem. ()

Karamanlis 

všechny recenze uživatele

Traja predstavitelia japonskej akčno-hororovej gore vlny Iguchi, Nishimura a Sakaguchi (k úplnej dokonalosti chýba snáď už iba Naoyuki Tomomatsu) spojili svoje režisérske sily v ďalšom bizarnom splatteri, spadajúcom do tejto kategórie s názvom Mutant Girls Squad. So scenárom si evidentne nikto moc nelámal hlavu, no ako sa od takéhoto divokého spojenia nakoniec aj dalo čakať, hore menovaní páni sa s tým moc nesrali a nechali tu ľudí umierať ako na bežiacom páse a krv striekať v gejzíroch. Príbeh a postavy (ritná píla rulez) sú poriadne uletené... možno až príliš a film tak miestami pôsobí trochu zbrklo... ()

hippyman 

všechny recenze uživatele

kozaté mutantky slaví jako již tradičně úspěch, troufám si tvrdit, že tyhle X(X)-(Wo)Men svou bizarností vyrovnávají krok s robogeishou a sklízí krom nepsaného titulu krále festivalu i 80% od jeho hrdého pořadatele. [5. PFF Čakovická Be(´)čka] ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama