Beyonce's I Am... World Tour

• USA I Am... World Tour
všechny plakáty
Hudební
USA, 2010, 99 min

Záznam koncertního turné I Am… zpěvačky Beyonce Knowles nám nabídne 24 písniček nejen z vlastního repertoáru, ale také píseň jako At Last od Etta James či You Oughta Know od Alanis Morissette. Během turné se setkáme s Jay-Z, Kaney West nebo vítězi „Single Ladies Contest“. Beyonce na rok trvajícím turné předvede nejen ojedinělý ženský hlas, svoji postavu v odvážných modelech od své matky, ale i akrobatické kousky, když nad publikem vzlétne, či do něj přímo skočí. Celý snímek je postupně obohacován dokumentárními záznamy mimo pódium, které mnohokrát pořizuje samotná zpěvačka na mobilní telefon. Protože Beyoncé celý snímek nejen produkovala, ale i režírovala a sestřihala, můžeme nahlédnout do osobního archivu z jejího dětství a především na její pohled na celé turné.

Tracklist:

24. Halo (Live) [6:31]
25. Outro (Live) [1:58]
(strelenaL) (Duckinka)

moviesfan

Výborný koncert, který jsem měl možnost zažít na vlastní kůži. B´ je nejen výborná zpěvačka, ale i tanečnice, ač se najdou tací, kteří se mnou nebudou souhlasit. Záznam je perfektní. ()

strelenaL

Záznam s celosvětového turné Beyonce. Tahle holka ať chcete či ne na co šáhne to jí jde. ale posleďní dobou mi přijde že je zpěvačka čím dál víc pod větším tlakem médií. Což jí určitě nedělá moc dobře. Ale když je na podiu já úžasná. ()

Sammy.Boy

Beyoncé je na pódiu ve svém živlu! Od nadupaného úvodu za burácení #1 hitu "Crazy in Love" až po strhující finále v doprovodu krásné balady "Halo". Tady není co vytknout! ()

Showmi

Talent storočia. Hlas, ktorý pohne ľuďmi (ale kľudne aj budovami), neuveriteľné tanečné kreácie, srdce, rozum, perfekcionizmus... to všetko sú ingrediencie k dokonalej šou. A QueenB ich má (minimálne) všetky. Zaslúžene označovaná za najtvrdšie pracujúcu ženu svetového showbiznisu. ()