Píše se rok 2509 a Země nejen že ztratila kontakt s lodí Ishimura a Isaacem Clarkem, ale nyní také s USG O'Bannon, lodí která byla k Ishimuře vyslána. Čtyři členové posádky lodi O'Bannon přežili. Ale co se stalo se zbytkem? Co se tam odehrálo? Jaká tajemství skrývají? Všechna budou odhalena v Dead Space: Aftermath! (Zet)

PKD

Tak je fakt, že ty meziscény tzv.propojováky, jsou i pro mě, dosti záhadně a nesmyslně, typu cgi let 90tých. Měl bych tomu správně dáti jen 4, ale po tolika zkouknutích a jako opravdu VELKÝ fanda do DS universe, prostě nemohu jinak. Tak mi to odpusťte. ;-) Ano, tímto se tedy stává tento komentář zbytečným, neb jest zcela prost....objektivnosti. Ale co... P.s. a pro případné zájemce, koukněte na cut scény ve stylu motion comics z DS:Ignition, který jest totálním prequelem (končícím v podstatě pár sekund před DS 2). To je i pro ty, kteří jsou zklamaní z toho, že se nejedná o těsný prequel ke 2.hře. Byť se samoz. o prequel jako takový...jedná. ()

Chrustyn

Videoherní Dead Space už sjíždím podruhé a první film se stejným názvem, měl také něco do sebe (hlavně pro herní fanoušky) ale toto pokračování nedokáže zaujmout ani hráče ani filmové fandy. Nepochopitelná kombinace hnusné počítačové animace s klasickou (ale počítačem upravenou) mě vyloženě iritovala a příběh mi atmosféru "Dead Space" nepřípomínal ani z dálky (ačkoliv nakonci náznaky byly). ()

killjezor

Bohužel oproti Downfallu klesl Aftarmath o pár příček níž. Už se nechystá žádné překvapení, což je sice docela logické, ale dalo se něco vymyslet. Navíc je opravdu hodně vidět, že si Visceral Games (nebo EA) najali stejné lidi jako na film Dantes Inferno. Tam mi střídání animátorů nevadilo, tady je to "jen" znovu něco, co jsem již viděl plus počítačová animace. Ta je na jednu stranu zajímavá, prostědí je fajn sterilní, ale postavy by snesly o pár polygonů navíc. Trochu víc života.Jako doplněk hry fajn, jako samostatný film o ničem. ()

Ilhan

Oproti Downfall opravdu o třídu níž, proto také i o hvězdu méně. Animace mi nijak zvlášť nevadila, asi nemám takové nároky jako ostatní. Co však nechápu je to, proč v každé verzi příběhu prostřednictvím flashbacků měli stejné postavy stále jinou podobu. Koukat pětkrát na ty stejné postavy, aby vypadaly úplně jinak, to je fakt na hlavu. Nechápu. Kromě toho do doby, než se příběh posune do té akčnější části, kterou všichni znají ze hry, tzn. útoku Necromorphů, příběh hru vůbec nepřipomíná. Je to jen takové povinné zlo, které nám propojí to, co nám chtěli tvůrci říct, ale minimálně první polovina prostě nebaví, druhá polovina ale částečně napravuje reputaci a závěr slušně navnadí. ()

Shakers

Povedal by som, že pre normálneho diváka tento animák nie je a skôr by som ho prirovnal ako väčšie intro pred hrou, pretože tým skutočne je. Oproti Downfallu je to slabšie, pretože ani dej nieje na to stavaný, ale nie je to zas taká slabota, aspoň pre mňa čo poznám hru.Čo sa týka tej CGI animácie, tak nie že by mi vadila, tvorcovia to mali dobré vymyslené, ale keby to nebolo také odfláknuté, tak je to rozhodne lepšie. 60% - 3* ()

• Snímek byl vytvořena na motivy počítačové hry Dead Space. (Listeroman)
  • Holografická hra, kterou lze ve filmu spatřit, se jmenuje "Dante's Inferno". Jejím autorem je stejně jako v případě filmu společnost Electronic Arts. (DailyDreamer)