Hodina deťom (TV pořad)

Hudební / Rodinný

Slovensko, 2010, 160 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (7)

• Fretakata

pokrytectvo(16.10.2011)

• MM_Ramone

Už mi je doslova nazvracanie, keď vidím v televízii drevený ksicht pajáca, čo si hovorí Sajfa a jeho výrečnú, nosatú kolegyňu Banášovú. Moja miera tolerantnosti voči týmto dvom premúdrelým smradom je pod bodom mrazu. Vyskakujú z každej strany, všade je ich plno a už ich mám naozaj dosť. Aj keď sa jedná o ušľachtilý, charitatívny projekt ako je "Hodina deťom", i tak to musím hodiť do odpadu. Adela a Cifra mi lezú hore krkom. Považujem ich za opozeraný, alergiu vyvolávajúci odpad!(11.12.2010)

• SOLOM.

Dávat odpady pořadu, které jsou charitativní akcí pro děcka, mi nepřijde zrovna „košer“. Tato benefiční akce Nadácie pre deti Slovenska byla pro správnou věc a je mi úplně jedno, kdo to moderoval a které známé tváře se tam přišli jen zviditelnit. Zas taková hrůza to nebyla. Ti co mají chuť si tento pořad můžou připomenout díky archívu: https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/12868/82950#7537(1.12.2018)

• GILLWANDER

Komerčná hra na city... 0%(14.10.2014)

Ja súhlasím, že prevedenie nie je najlepšie, ani herci ... Ale robíme niečo na dobrú vec a to je dobré, lebo rozhodne si takýto program radšej prepnem, ako nejakú reality šou. Takže tri hviezdičky sú jasné :).(21.1.2013)

• Jimbopepo

Ramone to zhrnul. No a keď sa k tomu pridá môj odpor k takýmto farizejským reláciám, tak zostane jedine odpad :D(17.7.2011)

• RigorMortis

Sajfa s Adelou, ktorí sa musia vopchať skrátka všade, hromada slovenských pseudocelebrít a hra na city. Nezachráni to ani fakt, že sa jedná o projekt na pomoc deťom.(26.5.2015)