poster

Higher Ground

Drama

USA, 2011, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cyberboy
  ****

  Jsem zvědavý jak tento film přijmou v zemích s větším zastoupením věřících. Přesto, že je vše podáno citlivě, tak je poselství zřetelné. Je možné přinutit se cítit co je "správné" nebo mají přednost vlastní pocity? Děj se občas trochu vleče a není napínavý. Je nutné soustředit se na prožívání jednotlivých postav a snažit pochopit jejich pohled. Druhá půlka filmu mi pod očekáváním rozuzlení utekla jako voda. Bod pro Veru, ukázala, že se neztratí na obou stranách plátna.(30.12.2011)

 • René.girl
  **

  Nemůžu si pomoct, ale mě prostě náboženství a všechny ty kecy o něm přijdou vždycky naprosto k smíchu. Takže, co jsem dělala celých 109 minut? Smála se a kroutila hlavou. Celkově mi pak film jako celek přijde prostě odfláknutý. Vera Farmiga se má ještě hodně, co učit. 35% (dvě hvězdy dávám za sem tam povedené vtípky)(8.5.2012)

 • Ant
  ***

  Kontroverzní téma pro debutový film, jen co je pravda. S celkovým výsledkem nemám žádný větší problém. Je to natočené citlivě, aniž by to urazilo ani jednu ze stran. A možná to je právě kámen úrazu. Farmiga ale očividně chtěla, ať si to každý divák v hlavě uspořádá sám a takový přístup se jí dá asi těžko vyčítat. Režijně i herecky velmi dobře zvládnutý film a těším se na další role Taissy Farmigy. 3,5*(9.1.2012)

 • KOZEL84
  *****

  Verča zepředu i zezadu (kamery).To mi zní hodně dobřeJá už o ní někde četl,že je taky trochu ''svatá''.No nikdo není dokonalý,že jo.Začíná to hrůzostrašně.Poslouchat všechny ty mimozemšt'ány jak vzývají,chválí,cítí,neuvěřitelně často berou nadarmo jméno toho apatického NIC nahoře a vůbec sou fest divní,není nic moc příjemného.Ten jim snad i vytírá prdel a když by normální člověk řekl,že ten nádor z mozku vyoperovali doktoři...hovno!Zase to byl ten náš všudybýlek,který ho tam předtím i nevyzpytatelně vložil.Verča je skvělá zepředu i zezadu a ukazuje (i když pravda dost smířlivě),že není třeba se zase chovat jako úplný debil a není třeba sežrat v kostele každou hostii,co jí strkají do hlavy.Já sem teda rozhodně venku mezi čoklama,do nebe to neplánuju a přijít mi nějaký ''posel boží'' (to byl teda Pičus korunovaný) držkovat do soukromí,rozhodně to taky vidím na ''go fuck yourself''.Občas Ho zavolám,jako většina,když nemůžu třeba v zimě nastartovat,nebo si čtu některé ''inteligentní'' komentáře na čsfd,ale nějak nečekám,že by přiložil ruku k dílu.Každopádně sem se nenudil,naopak je to občas i vtipné (třeba D.Dominczyk),ale nevím jak by to bylo bez Verči (malá Verča je taky fajn-Taissa).Já na ni tlemím jak na svatý obrázek a hrozně rád bych ji poskvrnil.Jestli to vůbec jde,tak ji mám ted' ještě radši-počítám,že to pro ni byla (aspon' trochu) osobka a ne jen nějaký film.To taky dělá svoje.I tak mezi 4-5,ale s něma tam skočilo šede.(30.4.2012)

 • larelay
  **

  celkom dobre nerozumiem, preco si vera vybrala zrovna tuto temu pre svoju prvotinu. Prilis zdlhave, prilis nudne, prilis stereotypne, prilis fanaticke, proste tam toho bolo prilis vsetkeho... Na inych to mozno zaposobi silnejsie, ale u mna s touto temou proste neuspeje. Je to velka skoda, pretoze rezisersky potencial ocividne ma, o hereckom samozrejme ani nemusime vraviet. Jej rola Corrine bola zahrana vyborne. Ale to je tak vsetko. Amen.(30.12.2011)

 • - Jedná se o první film, ve kterém si Vera Farmiga zahrála i se svojí vlastní dcerou Taissou Farmigou. (Num3roO)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace