Partnerská krize let šedesátých a sen o Francii (btw je zajímavé, jak je Francie lákavá v roce 65 i 2008). Překvapivě otevřené, nadčasové a snad ještě lepší než Room at the Top.(24.11.2013)

Drsný film, výborně zahraný a skvěle v patřičných chvílích gradovaný. Okamžik, kdy Joe stojí za dveřmi ložnice a sahá po klice, aby manželku přistihl s jiným, by měl patřit do filmařské učebnice. A na stejnou stranu zařadit i výborný výkon Donalda Wolfita, šéfíka každým coulem, který jako správný kapitalista má prsty dost dlouhé i pro politiku. Nemít Laurence Harvay o půl čísla větší uši, klidně mohl ve své době hrát Jamese Bonda, chlap byl na to dost.(8.5.2012)

Život není legrace a ani hlavní hrdina, který se z chudých poměrů dostane do vyšších vrstech (předchozí film - http://www.csfd.cz/film/77809-misto-nahore/), není spokojený s tím co se mu podsouvá a rozhodne se revoltovat. Nechce se podřídit rozmarům bohatého tchána a majitele obří fabriky, objeví nevěru své manželky, sám odjede do Londýna za svou milenkou. Ruleta se točí a konečné rozuzlení má hlavní hrdina stejně dávno před nosem, jako na stříbrném podnose. Zajímavý, ještě černobílý film, jen mi chyběla vazba na postavy.(26.2.2012)