Klasický americký western 2. půle 60. let. Námět: vzpoura proti diktátorovi městečka Jericho. Trochu připomíná Sturghesovy westerny, ale přece jenom se mi zdá trochu slabší, něco mezi 3 a 4. Dean Martin je výborný herec, tentokrát v roli záporáka.(11.1.2013)

Mám rád původní americké westerny, toto je jeden z nichl.! Víc než krutý zdá se Flood, šéf bandy, která si zotročuje město, jakýkoli pokus o vzpouru normálních obyvatel je tvrdě potlačován. Martin zde hraje zatraceně nesympatického "hnusného bastarda", který se neštítí ničeho.!!(23.9.2013)

Průměrná westernová podívaná s ohraným příběhem,město kterému vládne jeden člověk kterého se všichni bojí až na jednu vdovu která si objedná jiného šerifa který dorazí se společníkem aby městu pomohli,během filmu jen pár rvaček bez přestřelky které se dočkáte až na konci.Prostředí i kostýmy v pohodě zrovna tak herecké výkony.(9.4.2016)

Western, jak má být. Padouch je padouch, hrdina je hrdina, navíc trochu tajemný. Všechno se vyvíjí podle osvědčených schémat a člověku, který má tento žánr rád, to dělá dobře.(14.10.2018)

Flood (Dean Martin) nebere nikdy míň než 51%, a tak jak má městečko v hrsti nabývá dojmu, že mu patří a může si dělat co chce - věšet, vypalovat domy, vraždit, terorizovat obyvatele. V Jerichu zatím odolává jediný člověk, Floodova bývalá milenka Langová spolu se svým obchodním partnerem Hickym, kteří vlastní přepravní dočku. S ní se právě do Jericha s Hickym vrací Hickyho přítel Dolan (George Peppard). Dolan se do ničeho nechce míchat, zvlášť ne proti přesile. Dobře zvládnuté přestřelky a formální stránka, děj trošku kulhá a není v něm mnoho zajímavých momentů. 70%(5.3.2013)