Epizody(26)

Kdo zavítá k Naně Suzuki domů, ten nejspíš pocítí obdiv k jejím rodičům - vychovávat sedmerčata jistě není žádný med. Skutečnost je však poněkud jiná. Jednak tatínek a maminka žijí již nějakou dobu pracovně v USA, a o sedm slečen se tak stará dědeček, jednak tu ještě nedávno byla dívka pouze jedna. Až ve chvíli, kdy se připletla k jednomu z dědečkových experimentů (šlo o pokus zhmotnit barvy duhy), se zmnožila. A stejně jako se liší barvy duhy, tak jsou povahově rozdílné i Nany. (yenn)

yenn

Pomineme-li tu drobnost, že je Nana sedminásobná („nana“ je jedno ze čtení znaku pro číslo sedm), je ta původní vcelku obyčejná holčina, jež má nejlepší kamarádku Hitomi, občas musí trpět naschvály od sympatického tyranského tria a studuje s průměrným prospěchem nižší střední školu. Známky si však bude muset zlepšit, jelikož jejím idolem je Juiči Kamičika, jeden z nejlepších studentů, s nímž by ráda navštěvovala stejnou střední školu. Dokud se Naniny životní eskapády, se kterými se jí dle svých povah snaží pomáhat ostatní Nany, nesou v odlehčeném duchu, je povětšinou vše v pořádku. Díky nepřehnané komediální stylizaci a několika dobrým nápadům je seriál místy opravdu vtipný (výborná je část, kdy se Nana snaží zjistit, na jakou střední školu se Juiči hlásí). Potíže nastávají ve chvíli, kdy nastávají potíže. Na vážnou strunu nám totiž tvůrci hrají jednoduchoučké melodie (obzvláště otravné jsou smyčce), které navíc s blížícím se koncem znějí stále častěji. 5/10 ()