• anderson

Podľa môjho názoru asi najtrápnejší BORUŠOVIČOVEJ film, ktorým sa snažila priblížiť "coolovosti" tarantinovskej produkcie či nedostižných britských vzorov. Výsledok je ale diskutabilný. Poteší snáď len milovníka bizarných slovenských filmov. A tých je na môj vkus od roku 1993 až príliš mnoho na to, aby boli aspoň úchylne zábavné. (30.4.2009)(30.4.2009)

• Martin741

Podpriemerny film, akych tu vznika dostatok na to, zeby sa dali lopatami prehadzovat. 20 %(26.3.2013)

• mls

Prečo každý slovenský film vyzerá slovensky?? Pomerne zaujímavý film, pomerne dobrá réžia a pomerne dobrá hudba. Ale len pomerne, a keď zobereme do úvahy mizerné výkony dvoch hlavných hercov( prečo sakra každý tvrdí, že máme dobrých hercov, len nemajú kde hrať??), tak prídeme k názoru, že to vôbec nevyznelo presvedčivo. Mimo toho nemám rád pri filmoch keď poznám prostredie kde sa film odohráva a tak mi zostáva už iba jeden klad. Konečne sa niekto zmohol aspoň na natočenie filmu!(15.4.2003)

• Prubner

Slovenský pokus o kriminální komedii tarantinovského střihu, který ale stahuje pod vodu nenápaditý, místy zmatený scénář a průměrná režie. Hlavní dvojice je nemastná neslaná, více zaujmou vedlejší postavy, jako svérázní Pašovi rodiče v podání Šiškové a Farkaše nebo věčně zhulený moderátor Milana Mikulčíka. Spousta slovenských hvězd v epizodních rolích.(26.9.2018)

sto ľudí sto chutí, že? mne sa moc páčil.(19.6.2008)