V nedaleké budoucnosti se jeden ropný magnát rozhodne se svojí společností vyvinout a do běžného života začlenit roboty. Ti pracují v bezpečnostních složkách, nemocnicích i na ropných plošinách a lidé si je nemohou vynachválit. Celý tento experiment probíhá v přísně utajovaném moderním městě kdesi na odlehlém místě. Dle svého tvůrce se povedl a tak nastává čas plody práce zveřejnit. Do města tak přijíždí televizní štáb s cílem natočit o tomto futuristickém světě reportáž. Během ní ale robotickou paží zemře první člověk a další následují. Svět je šokován, tvůrci se snaží běsnění zastavit a členové štábu uniknout jisté smrti. (MartinezZ)

sun.eagle odpad!

Pokud byl záměr tvůrců vytvořit humornou sci-fi parodii tak se jim to povedlo na jedničku. Pokud to mysleli vážně tak je to hodně smutné, a nebylo by od věci zavolat Chocholouška. Je to absolutní příšernost ve všech ohledech. Herců mi bylo až líto, a pokud do toho šli dobrovolně tak snad jen z kamarádství a lítosti. Taková Zoe Naylor se objevila třeba v povedeném The Reef, nechápu jak se tomuhle mohla s čistým svědomím upsat proboha. Závěrem jenom taková poznámka - když na to nemám prachy tak se do toho nepouštím, protože takhle se zabil vcelku slušný námět. ()

Azrael515 odpad!

Opäť jeden zo scénarov písaný pastelkou. Štyrikrát som u toho zaspal, pretože to nedokázalo udržať moju pozornosť dlhšie než 20 minút. No i keď bol "odpad" jasný už po úvodnej sekvencií, nedalo mi aby som film nedopozeral. To finále! :D WTSF?! Vyzdvihnúť by šiel ešte prudko antiherecký prejav hlavnej protagonistky. Btw. film som pozeral len z toho dovodu, ak by nejak súvisel s dalším režisérovým velepočinom, ktorý kombinuje roboty, zombies a Dolpha. :) ()

MartinezZ

Nápad to není špatný, zpracování sice levné, leckteré pohyby robotů nepřesvědčivé, ale to nejhorší jsou herecké výkony a sterilita prostředí - nikde nejsou takřka žádní lidé město je naprosto mrtvé, filmaři neměli na komparz. A když už někdo umře, komparz ani herci nejsou schopni zahrát ani náznak šoku nebo alespoň údivu. ~ Kvalitní amatérské béčko nebo průměrné záměrné béčko, popř. hodně podprůměrný pokus o Sci-Fi skutečný film. Takoví singapurští Asylum. ()

rodier

Jo, emoce jsou tam nulove. Zabiji cloveka a moderatorka mluvi uplne klidne dal jakoby nic :) Je to hodne amaterske. Mesto se mi libi, je vazne ciste, ale dost prazdne. IMHO se to nahravalo v nejakem cinskem novomeste. takovejch je spousta, moderni mesta plna kralikaren, bohuzel pro obycejne lidi je to bydleni porad moc drahe, proto jsou ty mesta tak ciste a prazdne. stat plati jejich udrzovani, ale lide se do nich nenastehuji protoze na to nemaji penize a dal bydli v chatrcich za mestem. Dokumentu o takovych mestech je.. ()

jony5

U mňa ma 3* za to "čisté prostredie", všetko pôsobilo tak upravene žiadny neporiadok ako z budúcnosti. Ak to zoberiem ako TV film je celkom pekne spracovaný aj keď moc divákovi neponúkne čo sa týka scenára. Celý film začne reportážou o robotoch zaradených do spoločnosti, keď počas živého vysielania na mestskom futbalovom ihrisku robot zastrelí hráča. Vymknutie sa robotov z pod kontroly sa prenesie na boj reportérky a jej šefa o prežitie. ()