• Ydrosten
  *

  Nemůžete udělat pořad o délce 50 minut a pozvat si tam 10 hostů. Logicky se dostaví zrychlená verze historek, které by si zasloužily více prostoru. Rychle tady řekni něco veselého a už je řada na dalším hostu. Špatně nastavený formát zábavného pořadu. Na 50 minut by stačily 3 hosté. Navíc většinu těch historek už stejně všichni znají.(20.12.2014)

 • Tommassi3
  *

  Příšerná Matiáškova kamera jen podtrhuje zoufalost projektu, který se ještě zoufaleji snaží resuscitovat Donutilovu - Ten si toho Kocourka zkrátka neodpustí !! - bláhovou pověst prvotřídního televizního baviče.. Výběr hostů, v důsledku ovšem nezřídka tragický, skutečně zajímavě koncipovaný, což ovšem výsledek činí jen divácky mrzutějším.. A Hrbatá cimbálovka to jen ztěží zachrání..(17.12.2016)

 • otík
  ***

  V roce 2012 se již po osmé setkal Miroslav Donutil se svými hosty v Břevnovském šenku. Zábava vždy závisí na hostech, ale celkově se dá říci, že jde o slušnou 50ti minutovou zábavu. V roce 2007 přijali pozvání legendy jako Jiřina Jirásková, Jiřina Bohdalová a Iva Janžurová, tak trochu statisty jim dělali desetibojař Roman Šebrle, fotbalový brankář Jaromír Blažek a tenista Jiří Novák. Hudební doprovod zajistila Horňácká cimbálová muzika Martina Hrbáče. Úroveň a zábava zcela průměrná, nic, co by diváka výrazně zaujalo. V roce 2006 patřili mezi Donutilovy hosty jeho filmové manželky Miluše Šplechtová, Jana Boušková, Naďa Konvalinková, dále herci Ivana Vaňková z MDBrno, Saša Rašilov, Honza Budař, František Řehák a lékař profesor Jan Bartoníček. Hudební doprovod zajistil Pavel Žalman Lohonka.(26.12.2012)

 • Olík
  **

  Doufám, že jste měli to štěstí a Ježíšek (případně Santa Claus) pod Váš stromeček oknem (případně komínem) nasoukal pořádnou kopou dárků, jejíž rozbalování Vás zaměstnalo přesně na tolik hodin, aby jste byli ušetřeni letargického posezení posledního mohykána České televize prince Miroslava a jeho nekvalitně poskládaných poddaných. Donutil tentokrát nevsadil na léty osvědčené tváře (např. Polívka) a vyjma mistra =dlouhého vyprávění s krátkou pointou= pana Šmoldase pozval samé „megavtipné“ společníky a „menšíkovsky obdařené“ vyprávěče (ano, správně sarkasmus). Vánoce by měli být o něčem jiném než je hodnotně poskládaný televizní program, ale tohle………..!?!:((26.12.2011)

 • ORIN
  **

  Trapné a křečovité to sice bylo, ale vůči jiným hrůzám, co jsem letos o Vánocích viděl, se tohle ještě zkouknout dalo.(25.12.2010)