Prevzaté predstavenie z divadla Nová scéna v Bratislave - rozprávka na motívy legendárneho filmu.  Rozprávkový muzikal podľa legendárneho filmu rozpráva o pýche, poučení, láske i spravodlivosti. V roztancovanom a rozospievanom predstavení bratislavskej Novej scény divák nájde napätie, humor a vytúžený rozprávkový svet, v ktorom deti získajú nádej aj impulz radostne žiť. (oficiální text distributora)

klerik

Kvitujem snahu o nápaditejšie natočenie záznamu ako to bolo u O TROCH PRASIATKACH. Prekvapivo silne sa to drží filmu, choreogrfie i pesničky však fungujú... ()

jan72

div. réžia: Svätozár Sprušanský, v hlavnej úlohe Ivánušku - Róbert Halák, ďalej hrali: Erik Peťovský, Marcel Ochránek; vyrobila STV 2010 ()

MBob

Naprosto nevyrovnané divadelní představení, které obsahuje velmi zdařilé inscenační scény (honěná s dědečkem hříbečkem), ale i velmi trapné (Marfuša působící až jako mentálně postižená). Navíc rušivými prvky záznamu div. představení jsou dva dětští návštěvníci, kteří měli asi orámovat návštěvu divadla a zároveň v záběrech během muzikálu napovídat divákům reakci dětského diváka. ()

komurczak

Perfektné. Lepšie ako originál, aj keď to asi kvôli tomu, že to mám prekukané. Dúfam že to STV bude dávať každý rok. Najlepší bol ten kohút. Aj keď Nástenku by trebalo vymeniť (furt sa smiala). ()