Harriet udělá vše, dokonce i překroutí pravdu o svém vztahu s krasavcem Skanderem, aby se stala blogerkou roku. Roli Harriet ztvárnila Jennifer Stoneová ze seriálu Wizards of Waverly Place. (oficiální text distributora)

KajusaK

Pokud bych byla sedmileté dítě, mohlo by se mi to líbit (i když pochybuji). Bohužel příběh byl vycucaný z prstu (i já bych dala lepší), film se podobal asi jarním prázdninám :). ()

suzanne1997

Tenhle film nebyl o ničem, nebylo to sice nejhorší, ale to jen díky tomu, jaký námět tento film měl. Musím napsat, že jsem hodně přeskakovala a nebylo nic, čím by mě film nějak potěšil nebo překvapil. Pořád jsem očekávala nějaký zvrat, něco co celý film podtrhne a převrátí tu nudnou atmosféru. Avšak nestalo se tak, jde o to, že celý film pro mě skončil ještě dříve než pořádně začal, nudné role, nudné postavy a ani příběh se mi nezdál dobrý, i já bych napsala lepší, a to se tím nezabývám, tenhle film proto ani za mák nedoporučuji, buďto se při něm totiž unudíte k smrti nebo usnete, já byla ráda za to, že jsem mohla posouvat. ()

jasanka

Moderní předělávka mého oblíbeného filmu z dětství (Malá špiónka), dokonce i jména byla stejná, alespoň co se pamatuji. Nebylo to špatné, ale místy bohužel dost křečovité a zdlouhavé. ()

Incantator

Disneyho televízne filmy v roku 2010 sú vytvárané pomocou spoločného vzorca: scenáristi si vyberú niektorú "Disneyho hviezdu" zo seriálov Kúzelníci z Waverly, Jonas Brother atď., napíšu pre ňu rolu obyčajného tínedžera, ktorý má pozitívny alebo negatívny vzťah k slávnej hudobnej alebo filmovej hviezde. Rôznymi spôsobmi potom tieto charaktery k sebe približujú, takzvaní "skladatelia" vyberú čísla, ktoré sú v súčasnosti obľúbené, či ich sami napodobnia. Pár týždňov natáčania a... hotovo!. Nad týmito filmami si neradno zamýšľať, ktorí tak predsa učinia, môžu stratiť zmysel existencie, keďže žiadnu hlbšiu myšlienku v nich nenájdu... Príbehy strácajú originalitu a v podstate každý z nich si zaslúži rovnaké hodnotenie. Ja tieto filmy oceňujem jednou až dvoma hviezdičkami podľa toho, či mi námet niečo hovorí. Mladá spisovateľka v podaní Jennifer Stone alias Harper z Kúzelníkov podala na Disneyho pomery slušný výkon, takže budem zhovievavý a udelím dve hviezdičky. (26.12.2010) ()

Lukaso02 odpad!

Dlouho jsem přemýšlel nad jedním pozitivem, které by mi dalo možnost udělit alespoň jednu hvězdu, ale fakt jsem na nic nepřišel. Celý je to nesmysl a na konci bez jakéhokoliv potrestání vyhraje lež. Opravdu hodně špatné i na teen komedie. ()

muttant

Na Disneyho veľmi netypické. Osobne si myslím, že nemá žiadnu výchovnú hodnotu, hlavná hrdinka dosiahne úspech tým, že píše blog o filmovej hviezde, pričom počas zbierania informácií porušuje zákon, narušuje súkromie a prestane až keď to naozaj preženie (vôbec ju netrápi, že ju jej kamaráti opustia). Na záver nie je toto jej správanie potrestané. Práve naopak. Uvítal som absenciu romantickej línie. Netuším, čo to malo znamenať, ale bola to fajn zmena. ()

Stuck odpad!

Mám rád teenager komedie, ale tohle je jeden z nejhorších filmů vůbec.. Kdybych natočil 5-ti minutový film o mouše bude to záživnější. I Kameňák je lepší a to je už co říct... ()

unclejack

Súhlasím s názorom , že film nestojí za nič. Zápletku to ani nemá , ide len o potrhlú a zbytočne nudnú vojnu tínejdžeriek. ()