Reklama

Reklama

Ve spánku

Trailer 1

Před rokem ztratila Sarah syna a stále se nemůže zbavit bolestných vzpomínek na něj. Jedné noci pak srazí mladíka Arhura, který jí jejího chlapce velmi připomíná. Zdá se, že ho pronásleduje záhadný útočník, a tak se Sarah rozhodne pomoci mu. Ale věci nejsou, jak se zdají, a setkání s Arthurem ji může ohrozit. Když si to však Sarah uvědomí, je už příliš pozdě... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (91)

malylada 

všechny recenze uživatele

Tak tohle na mě nemělo žádný efekt. Jakási prapodivná zápletka, která nedává moc smysl a místy jsem se postupem času ztrácel. Herci se snaží, ale co naplat, když o napínavé atmosféře nemůže být řeč a nudil jsem se od začátku až o konce. Jediné štěstí, že se tvůrci zamysleli nad délkou filmu......3/10 ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Poslední dobou mám s frantíkama docela dobré zkušenosti a tak jsem si nemohl nechat ujít ani tento lehce mrazivý thriller, který i tak trochu koketuje s hororovým žánrem. Přestože samotná zápletka není ničím novým, tak samotné zpracování skutečně potěší. První polovina filmu je o poznání lepší než ta druhá, především díky pomalu se rozplétající zápletce a solidní atmosféře, kterou se tvůrcům podařilo navodit. Porce napětí sice není nikterak ohromující, ale dočkáme se i několika „brutálních“ scén, při kterých srdce trošku zaplesalo radostí. Bohužel jak už to tak většinou bývá, všechno se posralo příliš brzkým prozrazením vrahovy identity. Od té chvíle jsem se začal nudit a ke zlepšení nálady nepomohly ani další krvavé záběry. ()

Reklama

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

...že si mamina po smrti svojho syna pripustí k telu náhodne ( aj duševne ) raneného , nechceného stoppera ( svedka udalosti , ktorá mu robí problémy ) a ten sa pýši vekom , aký mal jej " odídený " syn ... využije jej priazeň , zablúdi ju do svojich problémov a ako sa to na thrill patrí...ona sa s ním napínavo vyrovná ( alebo on s ňou , či On s nimi ) ? NEE . Nie je to ale také komlikované , ako je to napísané , práve naopak. Tento x mali francúzi " slabú chvíľku " a nikdy by som to neporovnála s Fr. " highvoltage " snímkami poslednej doby. Trpezlivosť - Frantíci to vykopnú a budem(e) sa diviť. Ale tieto diéty ee. A že za čo tie 3 bodíky ? Za kameramana a Anne ´ NIKITA ´ Parrilaud predsa. ( ďalší dôkaz , že destinácia neznamená kvalitu ).K 4ke mi totiž chýba ten, nie tak často požívaný vitamín , ktorý by prisunul snímok k novým časom . ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Další z povedených francouzských krváků, který mě jako velkého fandu Brutální Nikity obvzláště potěšil. Annie Parillaud se ujme mladíka, kterého cestou z práce porazí, ale vzápětí zjišťuje, že to nejspíš nebude tak hodný chlapec, jak se z počátku zdálo. Depresivní, temné a nekompromisní. Filmu se místy daří hrát i na nejistotu, takže jsem chvilku pochyboval, jestli je vše tak, jak se zdá. Výborně zahráli i oba hlavní aktéři a vše korunovala jedna ze závěrečných scén, která byla až zvráceně poetická. 80% ()

Ten Druhy 

všechny recenze uživatele

Napätie príbehu, ktorý vypovedá o podstate zla, vychádza z možnosti odhalenia. Žena traumatizovaná smrťou syna netuší, že ubytovala krvilačného zabijáka a je otázkou času, keby sa to dozvie. Takže, dejové zvraty sú očakávané. Privítal by som však dramatickejšie odhalenie, ako na základe logického zdôvodnenia, ktoré mi ponúkli režiséri. Súrodenci du Potetovci rozprávajú príbeh komplikovane, prostredníctom spletitých flashbackov vnášajú svetlo do situácie ženy, ktorej hrozí nebezpečenstvo. Chvíľami som bol na pochybách, či je ten mladík, ktorému tá žena pomáha, tým istým zloduchom, čo vyvraždil jednu rodinu. Zdalo sa, že ho minulosť dostihne a on bude pykať za svoje činy, ale spravodlivosť len prebehla popri ňom. Žiadny happyend, ani zadosťučinenie pre diváka. Anne Parillaud nehrala nejakú final girl z amerických krvákov. Ťažko povedať či to filmu prospelo, alebo nie. Z finále som mal veľmi nepríjemný pocit. To, čo sa na záver udialo nebolo iba hrozné, ale aj zlé. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

  • Keď Sarah (Anne Parillaud) zrazí mladíka, snaží sa mu pomôcť, vráti sa do auta, kde vysype celý obsah tašky na sedadlo spolujazdca, hľadajúc telefón v snahe privolať pomoc. Po chvíli si neznámy muž sadá na to isté sedadlo, ktoré je už prázdne, pričom by malo byť zapratané vecami. (peiton)

Reklama

Reklama