11-11-11

Martin Hunter

Scénografie:

Mani Martínez
  • Nivenx

Bohužel tento film vlastně skoro nic kladného nemá. Já očekával podle obrázků a trailerů pořádný nával hrůzy, že mi půjde mráz po zádech, ale toho jsem se nedočkal. Místo toho jsem dostal 80 minut nějakých nezajímavých kvákanic a velké nudy. Až ke konci se tam něco událo a titulky to završili. Z tohoto filmu nemám kladný pocit, nýbrž záporný. Nechybělo moc a nasolil bych odpad. 10%(12.11.2012)

• Campbell

Já jsem říkal že ať to točí kdokoliv dopadne to stejně jako Satan přichází, takže na rychlo splácaná fraška která se snaží sebevíc vyděsit takže to maximálně nefunguje. Snaží mít kvalitní příběh a to dopadá ještě hůř, protože nefunguje ani minutku. Bousman podle mě není nijak dobrý režisér a tady se mi to dosvědčilo. Asylum tentokrát vyhrálo s jeho 11/11/11.(8.2.2013)

• zolo23

Názov filmu je viac ako výstižný a ako reklamný ťah určite priláka mnoho divákov. Ale k dobrému filmu je to pramálo a naviac Ja ako zarytý ateista tieto náboženské "kecy" priam neznášam. Celé je to nakoniec "o tom" čo potvrdzuje aj záver z ktorého som bol nemilo prekvapený. Byť iného vyvrcholenia vpálil by som o hviezdu viac pretože pozerať sa na to predsa len dalo. Tých bu bu bu scén je tu pomerne dosť zdalo sa mi, že niekedy až prehnane a napr. staré známe : v miestnosti je hlavný hrdina sám, otočí sa a za ním niekto sú už trápne a bežného hororového fanúšika uspokojiť jednoducho nemôžu...Toť vše(2.1.2012)

• FFilipCZ

11.11.2011. Toto datum si přímo říkalo o nějaký film, jako je tento. Samozřejmě například se snímkem Číslo 23, který se číselnou tématikou také zabývá, se tento film nedá srovnávat. Vyzvedl bych nápad. Děj a zpracování už mě tak moc nenadchlo, vesměs se tam nic moc neděje, občas nějaká průměrná lekačka. I proto vás (stejně jako mě) překvapí celkem zajímavě vyřešené rozuzlení.(24.1.2012)

• sniper18

Je to slabý mysteriózny horor. Má výborný príbeh o úspešnom spisovateľovi, ktorý sa ani po rokoch nevyrovnal so smrťou svojej rodiny a preto sa vzdialil aj svojmu silno veriacemu otcovi a bratovi, ale pár dní pred magickým dátumom 11.11.2011 začína byť svedkom podivných udalostí a ohrozujú ho démoni z iného sveta. A uvedomuje si, že tento dátum bude prelomový. Spracovanie ma ale veľmi sklamalo, horšie to už asi ani dopadnúť nemohlo, všetko, čo sa dalo skaziť sa skazilo. Podobnú tématiku mám veľmi rád a kľudne by to mohol byť vynikajúci mysteriózny film, ale to ani omylom. Ešte prvá polhodina je pozerateľná, už táto časť ma sklamala, ale pôsobí to aspoň obstojne a neurážlivo, pár náznakov tajomnosti nie je zlých a pár scén je aj celkom zaujímavých, takže by to stále stačilo na celkom slušnú žánrovku, no príchodom do Barcelony za nábožensky založenou rodinou to upadne snáď na úplné dno. Plno nezmyselných dialógov a hlúpych scén, vôbec ma to nebavilo a aj kvôli krátkej dĺžke som sa prakticky nepretržite nudil a je úplne jedno, či sa deje niečo obyčajné, alebo kľudne aj najdôležitejšie, ani jedno nestojí za nič a každou minútou mi už bolo čím ďalej viac úplne jedno, ako to nakoniec skončí a ani týmto film nesklamal, ten záver je niečo neskutočné, neviem si predstaviť hlúpejší záver, ako je tento. Čo sa týka samotných hororových prvkov, tak tu vôbec nie je o čo stáť, ešte atmosféra hlavne tú prvú tretinu nie je najhoršia, ale potom už ani tá za nič nestojí, o napätí tu nemôže byť vôbec ani reči a obsahovo sú všetky hororové scény neuveriteľne hlúpe, nič nedokáže vyvolať ani trochu rešpektu a už ani tej tajomnosti a ak je nudný ešte aj útok démonov počas noci v takmer opustenom dome, tak určite nie je všetko s filmom v poriadku. Takže ani jedna hororová scéna si nezaslúži ani trochu pozornosti. Herecké obsadenie je aspoň priemerné, síce mi nikto nie je známy, ale hlavný hrdina je bez väčších problémov a pár vedľajších postáv aspoň neurazí. Réžia a technická stránka sú úplne mizerné, absolútne nezvládnuté sú už všetky základné prvky tohto žánru. Kvôli výbornej tématike, ktorá ale aj tak zostala nevyužitá a prvej priemernej polhodine dávam aspoň takéto hodnotenie, ale inak to nestojí absolútne za nič. Strata času. 35%(5.9.2012)