11-11-11

Martin Hunter

Scénografie:

Mani Martínez
  • Bobik9

Nechápu, jak může tak skvělý režisér jako Darren Lynn Bousman natočit něco takového. Naprosto příšerní a nezajímaví herci a nepochopitelný a stupidní příběh. Půl hodiny to vypadá jako tuctové drama bez ničeho, potom se to na chvilku zlepší a člověk se dočká i lehké atmosféry a pár lekaček a potom přijde úmorná poslední dvacetiminutovka, ve které se to zvrtne v chaos bez špetky smyslu. Pro mě je to obrovské zklamání!(7.10.2012)

• iamek

Po Mother's Day jsem se na 11-11-11 moc těšil a začal jsem považovat Bousmana za slušný talent v žánru horor. Bohužel 11-11-11 není ani strašidelný, ani zábavný a ani něčím originálním. Ve filmů nebylo v pořádku téměř nic. Herci až na tu černovlásku tragédie, hudbě se nepovedlo navézt atmosféru strachu a mrazení v zádech, scénář působil suše, lekačky žádné. Snad tohle byl jen úlet a Bousman natočí zase nějakou pecku.(9.11.2011)

• KOZEL84

Další takový!A to sem těm klukům od Pily tolik věřil.Na chvilku mě i napadlo,že bych se mohl podívat 11.11. v 11:11 večer,což sem pak zavrhl s tím,že se taky nemusím chovat jako debil.Nakonec sem nebyl schopný to dokoukat ani napoprvé (natřikrát).Atmoška chvílemi třeba i nějaká byla a možná mi i párkrát houklo,ale finální šavli muselo vyvrhnout samo peklo.To bylo snad ještě horší než ti dřeváci před kamerou.No tak ti to tu aspon' s těma bičema nebudu kazit,synek.Byl to snad záměr?!Je jedna a jedna dvě?!Já se bojim...!(15.11.2011)

• mzss1

Tak tohle je horor ? No možná se tam nějaké prvky najdou, to jo. Film se mi celkově nelíbil. Hl.hrdiny křestanský brácha na vozíku a pak se z něj ukáže nějaký ten dábel či co ? Nějak jsem to nepochopil a podruhé si to pustit už nechci. Nuda se taky najde ve filmu, nic zvláštního se nenajde, než bádání po osudových číslech 11. Takže je to pro mě jen 25% = *(23.9.2012)

Mě to docela zklamalo. Já mám horory o démonech jinak velmi v oblibě, ale tenhle film prostě nemá atmosféru. Navíc se tam řeší základní teologické teze a náboženská dogmata, což jsem jako zapřísáhlý ateista moc neocenil, byť se mi Joseph svou striktně racionální logikou docela zamlouval. Postupně to ale směřovalo k očekávanému konci, který vyústil v podivnou démonickou konspiraci. Těch posledních deset minut je vůbec docela zdařilých, ti démoni v kápích mi trošku připomínali Cenobity z Hellraisera, ale ani to mě nezbavilo dojmu, že tomu něco chybí. Z mého pohledu pouze průměr.(4.12.2011)