11-11-11

• USA 11-11-11

Joseph Crone je autorem mnoha knižních bestsellerů a člověk bez víry, ztrativší kdysi po velmi bolestné události.Po nečekané autonehodě, jenž nastala v 11 hodin a 11 minut se po několika dnech dozvídá od svého bratra Samuela, že jejich otec brzy skoná. Příliš nenadšen Joseph tedy odjíždí do Barcelony za svou rodinou, se kterou se v minulosti odcizil. Ztracenou víru se v něm snaží probudit jak jeho bratr, kázající nadále v náboženství, tak jeho otec ležící na smrtelné posteli.Joseph po svém krátkém příjezdu začíná vidět cosi podivuhodného a nemožného, co nepatří do našeho světa. Jde o démony mající v úmyslu zabít jeho bratra Samuela.Čím blíže se přibližuje magické datum 11. 11. 2011 jsou útoky démonů horší a Josephovi nezbývá, než svého bratra ochránit, který má sehrát velmi významnou roli. (oficiální text distributora)

Venous666

V poslední době jak nahodím na profil film na který se těším, tak to katastrofálně dopadne, viz tento film. Tolik jsem se těším, že dostanu řádný, poctivý horror, ale bohužel jsem dostal pěkně přes oči. Samotný příběh je už snad stokrát okopírovaný a tak Vás už nic nepřekvapí. Zbytečně dlouho se to celé vleče a když konečně skočí na obrazovce tento osudný den, tak jste tak šokování s čím přišli, že máte chuť to akorát vypnout. Nemá to žádnou hloubku a vše je tak povrchně naaranžované , že nevíte na koho tu vinu máte házet. Jestli na špatné herecké výkony, na scénář a nebo samotný vzhled filmu. Tolik dní čekání a zbytečné. Velmi slabé dvě hvězdy ()

Naki

Tento "horor" měl nejlepší propagaci, jakou si film může přát. Horor, s poselstvím vztahujícímu se k datu 11.11. 2011 s názvem 11-11-11 vpuštěný do kin 11.11. (OK, někde dřív) A jak s tím vším bylo naloženo? Dost bídně. Vůbec mi nevadí špatný konec, naopak je to snad jediné pozitivum této splácaniny. Když někdo všude vidí jedničky a démony, myslí si, že je vyvolený a musí zachránit svého bratra, proroka božího? Ne, díky! ()

emdvojka odpad!

Musím dať odpad!, pretože ma tento film nevedel zaujať ani na malý okamih. Dialógy a spracovanie boli pekne na hovno a nič ma na tomto filme nebavilo...ani som to nedopozeral. Zbytočne marenie voľného času. ()

Hartigan

Jednu hvězdičku za pěkné pojmenování a za můj pevný vztah k číslu 1. Na jedničku se sice v životě necítím (asi malé ego), i když mi spousta lidí už tvrdila, že jsem od narození vzhledem ke svým číslům jednička :). Vážně jsem byl natěšený, co ve výsledku od Bousmana vyleze. Ten umí solidně točit horory (pokračování Saw) a trailer nevypadal příliš katastroficky. Bohužel ale světlo světa spatřil mizerný výmysl a už vůbec ne strašidelný film, i když se jím pokoušel být. Chci ještě vidět tohle http://www.csfd.cz/film/258694-11-11-11/, ale nedělám si iluzi, že by mě čekalo něco více hodnotného. ()

CharlieSs

Musím pochválit herce v roli dvou bratrů, ale jinak... Absolutně nechápu, a co ten konec? Čekala jsem víc, ale jediné co můžu říct - NIC. ()

Xeno.morpH

111111krát recyklované téma, s hereckými výkony jak u 11-ti letých harantů po mozkové obrně. Triky na úrovni laciných béček 70. let, kde potforáci vypadají jako Barbara Streisandová s pleťovou maskou v prostěradle, pro zvýšení hrůzy samozřejmě černém. Film kde se 11krát poškrábete na koulích nudou... ()

Shredder

Seriozne? S tymto si Bousman vytiahol do kin? Technicka stranka jak z niakeho studentskeho filmu, vsetci herci cely cas ten isty vyraz tvare a v "strasidelnych" scenach nastrkany komparzisti v maskach ala dom hrozy v lunaparku. Demonicke horory zvycajne patria k tym najlepsim, ale tak neoriginalnu a neschopnu blbost som nevidel uz dlho. Scenar Bousman pravdepodobne splacal za 2 hodiny na kolene pocas cesty vlakom, lebo inak si neviem vysvetlit, ako moze byt zlozeny z tych najotrepanejsich fraz : "Boh neexistuje, lebo keby existoval nikdy by toto nedopustil.....". Mozno, keby sa poradil s niakym schopnym reziserom, naucil by sa aspon zaklady toho ako budovat napatie ci vytvarat lakacky a nevyprodukoval nieco s takmer nulovou hodnotou. ()

Zombiepod

Hodina a pol tupej nezmyselnej nudy, vrcholiaca stretnutím s démonmi s maskami ako z lacného metalového videoklipu a flashbackovým "epickým" rozuzlením, s ktorým by mal problém aj James Wan. Navyše to nemá žiadnu zmysluplnú pointu, len pánbožkárske posolstvo typu "nájdite svoju stratenú vieru". Tieto náboženské drísty mi už lezú hore krkom, odpad tomu dať nemôžem ale mal som na mále. /25%/ ()

beso74

Nenápaditý scenár + všade prítomný zhluk nepríjemných zvukov pripomínajúci štartujúcu motorovú pílu + jedenástka o všetkých možných variáciách + rádoby nábožensko-filozofická úvaha o viere, hriechu a zmysle života = trápne nudná smrteľne vážne sa tváriaca hlúposť. Mimochodom, číslo 11 už nechcem vidieť ani na futbalovom drese... ()

petrik11

Spočiatku sa mi to príliš nepáčilo, hlavní hrdinovia od prvého do posledného nesympaťáci, ani celková dejová os ma veľmi nezaujala, ale na tri hviezdy toto dielo má. ()

intro

Zde je skoro všechno špatně. Darren Lynn Bousman natočil zbytečný pokus o jakýsi duchařsky satanistický horor. 11-11-11 má jen minimální mrazivou atmosféru. Ke konci jsem se skoro až smál z kostýmů "tvorů" . Dávám 20%. ()

Syna.1990

Pár rádoby lekaček, které byly o ničem, postavy nudné a příběh nic moc .. Spíš nic než moc, ale na druhou stranu z tohoto nápadu moc vytřískat nešlo! 25% ()

Pitryx

V podstatě příliš nudné na to, aby se člověk sem tam vylekal. Já se tedy nudil dost, a proto myslel na bůhvíco. Tudíž mi věci docházely později. No, trochu atmosféry a pár okamžiků by snad dohromady nějaké plus dát mohly. Jinak jde o podprůměrný snímek. 201207078907/9256 ()

Mamlas odpad!

Zasraní pánbíčkáři, k tomu duchové, idiotské lekačky. Nedívatelně blbá nudná obtěžující cipovina. ()

djbarrel

Myslím, že snímek si nezaslouží takhle nízké hodnocení. Atmosféra je dost ponurá a lekačky jsou taky něco extra. Jasně ke konci, když monstra vylezou ze stínů, to už taková bomba není, a ten závěr taky není tak skvělý jak jsem čekal, ale minimálně první dvě třetiny filmu aspirují na 5 hvězdiček, takže nevím proč nakonec tak nízko. Celkově se mi film zdál dost zdařilým a atmosférickým. 78 % ()

DonBraso

Aspoň,že jsem od toho nic nečekal a právě proto nejsem zdrcen jedenáctkama jako možná někdo jiný,co od toho čekali zázraky.Zázraků tam máme kupodivu dost,démoni tam vykukují do lekaček na oko,herci diváky za ruku nevemou,příběh se točí o tom samém,co slycháme v kostele pořád a tak nezbývá než tento film spíše hodit do propadliště.Chvilkama ikdyž je to nudné,tak jsem čekal,co se bude dít a kdy to konečně vypukne.Nemohl jsem odhadnout co přijde,jakým směrem se film bude stále ubírat,ale ono když čekáte až na posledních 20 minut,kdy konečně vylezeme z těch příšerných dialogů je kumšt,že dvě lekačky,náznak akce v největší tmě a po vzoru SAW konečné rozhřešení.Snad nebude nějaký remake se Santou Clausem 12-12-12 :) 40% ()

MrBaker

Nepochopím jak tento člověk mohl natočit SAW, který se mi líbil ve všech směrech. Protože tohle se mu opravdu nepovedlo. Nuda, nuda a opět zase nuda. Nemá to žádnou náplň která by dokázala lidi pořádně zaujmout a připoutat k židli. Musím dát nízké hodnocení, jelikož se mi film opravdu nelíbil. A jak tak koukám, nejsem jediný. ()