poster

Oko uragánu

 • Austrálie

  The Eye of the Storm

Drama

Austrálie, 2011, 119 min

 • Martin741
  **

  Plana podpriemerna podivana o umelom zmykani vsetkych moznych emocii a samoucelnom rieseni medziludskych vztahov . 15 %(21.2.2021)

 • Malarkey
  **

  Myslím si, že zásadní problém tohoto filmu je skutečnost, že se točí kolem dost otravné aristokratičky a její dětí, které kde oni hledají problém, obyčejný člověk šmahem ruky odkopne někam do povědomí a rozhodne se řešit něco daleko závěžnějšího. Nebo...v lepším případě...skončí rovnou v hospodě a tím se veškerých dosavadních problémů zbaví. Nezbývá tedy nic jiného, než se upnout na herecké výkony, které jediné jsou poměrně zajímavé. To je ale vše, co tenhle film může nabídnout.(30.11.2015)

 • Dale
  **

  Zaujme len práca maskérov, vďaka ktorým Charlotte Ramplingová naozaj vyzerá ako matka Rusha (5 rokov rozdiel) a Davisovej (9 rokov rozdiel). Inak len veľká nuda, takže žiadny uragán ani búrku z názvu nečakajte, celý film sa nič nedeje - starenka leží v posteli, jej nepodarení potomkovia sa poflakujú okolo a čakajú, kým otrčí bačkory, plus je to doplnené o flashbacky z minulosti. Pre mňa veľmi dlhý film...(26.10.2015)

 • Bejbina
  **

  Těžké téma, těžký film, herecké výkony jsou asi brilantní, ale je to celé smutné, všichni jsou staří, vrásčití a blázniví, nejen smrtelně nemocná paní Hunterová. Člověk z těch vztahů sám propadne depresi a zvládl by to i za kratší dobu než za dvě hodiny.(2.9.2017)

 • - V skutečnosti je Charlotte Rampling jen o pět let starší než její filmový syn Geoffrey Rush a jen devět let starší než její filmové dcera Judy Davis.