• Martin741
  ****

  Dalsi film noir, ktory prekvapivo nie je detektivkou, Barbara Stanwyck bola v roli domacej putky, ale aj tak bola proste skvela. Dej sa upozazdil, a do popredia postupili dialogy, kde suverenne vladne najma skvela Barbara. Okrem nej vsak slusne zvladali ulohy aj dalsi herci ako Raymond Burr /Prokleti hrobky Tutanchamona, Rear Window 1954/ a slusna Fay Wray /King Kong 1933, Vrazda na Veceri 1976/. Koniec trochu utnuty a od veci, preto dam len 70 %(10.9.2016)

 • vitekpe
  ****

  Mirne nadprumerny film, zato plny hvezd. Fay Wray mi chvilema pripominala Glorii Swanson, coz me pobavilo. Na druhou stranu me zase nepotesilo to, ze Virginii Grey bylo venovano tak malo prostoru... ale to je jedno, protoze cele to stejne tahla Barbara S. se Sterlingem Haydenem. Pribeh je o zensky, ktera opusti kvuli velke lasce svou karieru, stane se hospodynkou, ale ve finale diky teto velke lasce udela peknou blbost...(16.4.2012)

 • liquido26
  ****

  Barbara Stanwyck je úspěšná novinářka, která se zamiluje do policajta a po svatbě zahazuje svou kariéru a stává se z ní žena v domácnosti, z čehož jí po nějakém čase lehce přeskočí. Jedná se o hodně zajímavé drama se skvělými herci, především Stanwyckovou a Haydenem.(27.7.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace