Venom: Truth in Journalism

Adi Shankar

Kostýmy:

Heather Allison

• jh666

Amatérské až běda, ale to je naschvál, takže to nejde brát jako vážnou chybu. Venom je zde sice takový, jaký má být, na rozdíl třeba od Spider-Mana 3, ale filmeček je to docela nudný. 2* za okazy na komiksy a Bullseye.(16.8.2015)

• SOLOM.

Nemám rád zfilmovaného Spidermana (komiksového, animovaného budiž), takže k tomuto kousku jsem se dostal úplně náhodou. No a popravdě kdyby se tak nestalo a já ani nevěděl že Venom existuje, tak by se nic nestalo. Podobné poloamatérské snímky jsou však určeny převážně pro fandy dané postavy, nebo filmu – tak jim nechci moc kazit průměr. Každopádně na průměrné hodnocení to nemá. Nic mi to nedalo, ale ani nic nevzalo, tak ty 2* jsou dle mého přesvědčení zcela adekvátní.(24.5.2015)

Pohľad na jednu zo známych ( a hlavne hlavných ) marvelovských postáv pôsobí vo svojom prevedení originálne a neošúchane. Dobrý hudobný podmaz a navodenie tej správnej atmosféry ( ale rozhodne nie tej komiksovej ).(14.3.2018)

Stylový kraťas z dílny Adiho Shankara, který kombinuje Venoma s Man Bites Dog a v Lynchově režii mu z toho vychází působivá komiksovka, která by se neztratila ani v celovečerním formátu. One can dream.(24.7.2017)

Fanúšikov komiksu poteší, že tento krátky film je plný detailov priamo adaptovaných z komiksu a hlavne, že Venom je zachytený tak ako má a nie ako ho Raimi zosmiešnnil v Spider-manovi 3.(4.8.2013)

Zajimavy pohled na Eddieho Brocka, navic v nezvykle retro forme. Lacine? Ale jiste. Zabavne? To si piste. A hlavne furt lepsi nez Topher Grace.(16.6.2015)