Nejpodivnější příběhy UFO všech dob (TV seriál)

• Kanada

World's Strangest UFO Stories, The

Dokumentární

Kanada, 2005

• Wiikii

Dávám jednu jedinou hvězdičku a to za toho vědce... Nedá se věřit těmto konspirátorům, protože přeskakují či upravují si fakta k obrazu svému a tak tedy nehledají ve věcech a historii opravdový příběh, ale jen spojitost ke své utkvělé představě o něčem nadpřirozeném(v tomto případě mimozemská inteligence). Člověk má potřebu hledat v okolí někoho kdo bude na výši a bude mu "vládnou", jako si třeba idealizujeme celebrity a vidíme v nich něco více něž jen lidi... HODNOCENÍ: 20% (1*)(10.11.2013)

Geniální skeptická a satirická perla z roku 2005, kterou evidentně většina hodnotících absolutně nepochopila. A nepochopit tak viditelnou nadsázku, která se v každém díle vysmívá všem těm ufologům a konspirátorům, to je vážně skoro umění. Perfektně jsem se pobavil, především u Dänikena, kterého spolu s jeho "teoriemi" tvůrci natřeli neskutečně elegantním způsobem a u všech těch animací, které dokreslovaly ty nesmysly, které "svědci" nebo ufologové pronášeli na kamery. 80 %(20.7.2018)

• honajz

První díl mne ještě pobavil, zvláště vstupy skeptiků (tak kde talíř havaroval? V každé knize každého konspirátora je to jinde.) a pokusem o celkový přehled o Roswellu, kde výpovědi obyvatel jsou hodně zajímavé. Pak - v dalších dílech - to ale sklouzne do jakési laciné agitky, kde prostě není možnost nějakých důkazů (vládnou nám ještěři?) a kde už plácají různé pseudo osobnosti z řad ufologů, co jim slina na jazyk přinese.(30.12.2015)

• Z0oMb3E

Dokument, ktorý zobral elitu alobalových heliem a fanúšikov Stártreku útokom. Dokument, ktorý je nádhernou agitkou na americký sen, keď sa dá zarobiť aj na šialených a vykonštruovaných totálne avedeckých dôkazoch. Preto ďalší a ďalší vymetenci vymýšľajú čoraz šialenejšie teórie a predstavenia len pre to, aby sa aspoň kus zviditeľnili. Čo na tom, že len ako idioti. Chudák seriózny vedec, ktorý sa nechal zlanáriť určite tučným honorárom a vystúpil v snímku, v ktorom nemá inteligencia či racionálne zmýšľanie ani najmenšiu šancu. Jediné pozitívum filmu tkvie v tom, že sa na teóriách podpriemerne inteligentných meňaviek baviť a chechtať viac ako na ktorejkoľvek komédii.(28.12.2011)

• Ydrosten

Pravda o městě Roswell : odpad /// Velké spiknutí mimozemšťanú : odpad /// Provedli mimozemšťané invazi do Skotska? : neviděl jsem /// Kroniky mimozemských upírů : neviděl jsem /// Postavili mimozemšťané pyramidy? : 1 hvězda. Nejvíc na prdel všem těm vědeckým tvrzením, dávaly ty média, co mluvily z ufounama - větší frašku už z toho udělat nemohly.(29.3.2014)