poster

Holka 180 (studentský film)

Krátkometrážní

Česko, 2010, 35 min

Režie:

Tomasz Mielnik

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (9)

 • Radko
  *

  Blbosť.(6.6.2014)

 • Tom_Lachtan
  ***

  Kdesi, mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, neb plusy se srovnávají s mínusy, jako třebas geniální magořivá scéna se lvem vs. naprosto špatný herec v hlavní roli, kterému někdo napsal ty nejpitomější dialogy všehomíra (tedy ne že by byli ostatní dialogy o moc lepší). OIno, dialogy fungují dobře, tam kde se jedná o nějakou danou scénku, nebo vtip (třeba Audrey Hepburn), ale jakmile se někdo snaží jednotlivé scény propojit dějem, je to v háji (třeba ta se lvem nemá v příběhu co dělat, ale proč ho nevyužít, že, když už je k dispozici, chápu, navíc s Danou Batulkovou). Hlavně kvůli špatně zahranému, napsanému a všeobecně špatnému hlavnímu hrdinovi jsem se nakonec rozhodl pro 3* - (nejen) díky tomu působí film jako blbě napsanej (scenáristickou múzu snad před lety na uměleckejch školách někdo sodomizoval stativem, že už tam odmítá byť jen vpáchnout?) a zbytečně dlouhej. Škoda, pár scén je totiž skvělejch.(25.5.2013)

 • Vitex
  *****

  Přízrak svéprávnosti.(12.2.2012)

 • Pepinec
  *

  "Nejsuverénnější počin mezi bakalářskými filmy na FAMU 2010." To jenom potvrzuje moji představu o týhle továrně na pošahaný ´filmy´. Já se tam asi budu muset vypravit na exkurzi, abych se mrknul, jakej používaj matroš... Prosím vás, vy v tomhle fakt vidíte "náznaky světovosti?" To nemůžete myslet vážně. Sám producent na filmovým festivalu v Litoměřicích prohlásil, že je to blbost a Mělník jen pokrčil rameny, tak odhoďte pózy kritickejch znalců a uznejte, že tohle nikam nevede. P.S: Předpokládám, že toho bakaláře Mělník neudělal. (Litoměřice 2013, 8/14)(28.8.2013)

 • Adam Bernau
  **

  Vidím pěknou (žel neexistující) beletristickou předlohu tohoto filmu. Vidím pěkné obrazy a výstupy tohoto filmu. Ale nevidím nic mezi tím. Víc než lva jsem nechápal petang. Hned mi bylo jasné, že hlavní hrdina je NEBETYČNÝ ČURÁK.(4.6.2014)

 • Flakotaso
  *****

  Opravdu moc dobré, hromada vynikajících nápadů. Akorát by mě zajímalo, kdy se konečně podaří tyto náznaky světovosti z některých studentských a krátkometrážních snímků přenést do celovečerních filmů. Už aby to bylo.(24.2.2012)

 • Jellini
  *****

  Kamera: Jan Šuster. Ke zhlédnutí zde: http://vimeo.com/28721345(8.2.2012)

 • Swansea
  ****

  Ano, ano...ale proč je hlavní postava na pomezí autisty a voyera?(2.12.2012)

 • robbez
  ***

  V podstatě je to blbost, ale alespoň je nápaditá a originální.(30.4.2016)