Čerstvá vdova, zmítaná mezi povinnostmi k dětem, vztahu k dominantní matce, pokrytecké společnosti a na druhé straně, touhy po svobodném konání a k nově započatému vztahu. Jako vždy, dokonalá Barbara Stanwyck. V rámci žánru za 3,5.(5.11.2017)

Skvelé, som prvý človek na Zemi, čo napíše prvý komentár na CSFD na My Reputation s mojou, extra obľúbenkyňou - Barbarou Stanwyck, keď sa nikto k ničomu, nemá, o to lepšie pre mňa, o to viac si zgustnem ! Už v poradí, 11. film, ktorý som od Stanwyck videl, a mám veľký dojem, že v žiadnom inom filme, ma tak nevzrušovala, ako Tu. To ako chodí, ako sa nesie, ako rozpráva, ako používa šarm a sexeppeal, tak to nemá O-B-D-O-B-Y. HLAS má chrapľavo - kúzelný, pritom, okrem toho, že je čarokrásna, vie použiť i tú, druhú stránku mince, a to je herecký talent, ktorým nepohŕda, lebo v My Reputation, nie je oň, núdze, využije ho vo viacerých prípadoch, jednak ako čerstvá vdova - Jessica Drummond, bude musieť skórovať vo vybudovaní si nového vzťahu, no s majorom Landisom, to nie je najlepší nápad. Neschvaľujú to ani jej dvaja synovia, vo veku 12. a 14. rokov, ktorí sú, akosi rozmaznaní, a ani, matka, to už, tobôž, s určitou pravdepodobnosťou, nie ! Zoznámili sa v Californii, keď bola na rekreácii, potrebovala si odpočinúť a načerpať nové sily, ale akosi sa unáhlila, lebo jej OKOLIE, nechápe, čo podniká, že rýchlo si zabudla, na svojho, zosnulého muža, skrátka, všetci sú proti tomu, len ona sama, vie najlepšie, čo je potreba urobiť, len nechce raniť srdcia svojich synov, a tak sa ponúka otázka, čo nakoniec urobí ? To, samozrejme, neprezradím, budem skúpy na ďalšie informácie, stačí si to pozrieť, vychutnať si ju plnými dúškami, lebo najmä, zázračná Barbara, je najväčšie L-Á-K-A-D-L-O, aké si dokážem predstaviť, jednoducho ju - Ž-E-R-I-E-M !!!(26.3.2016)