Tikot hodin

Lovec vraha

Akční / Krimi / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi

USA, 2011, 97 min

• Wallis3

Časové kličky se nekonaly tak, aby vám to zamotalo hlavu a vy se chtěli přít s duchem Einsteina o teorii relativity. Ale taky se nekonalo vůbec nic. O tom, kdo je ten vrah a jeho propojení, budete vědět skoeo okamžitě, pikud máte IQ větší než bublající bahno, žádné tajemno ani napětí nenajdete. Krvavé kuchání (jedno) tam dali asi proto, aby to mělo nějakou záživnost, páč jinak to byla ouplná sračička.(7.1.2018)

• Joppo88

Taká detská naháňačka s mini strojom času v rukách malého génia/vraha... Žiadna sláva, žiadne nečakané zvraty - ani zvratky - sem-tam trochu krvi a to je asi celé... Keď to beží popri nejakej práci či oddychu - veľmi vhodné, ale na stopercentné sústredenie a vychutnávku by som zvolil rozhodne niečo iné.(26.3.2013)

• lulu37

Panebože...Cubu mám rada. Neal McDonough je výborný psychopat, aj keď mohol ešte trošičku zatlačiť na pílu, ale...no ja neviem. Ernie Barabash by sa mal rozhodnúť, čo chce točit, buď výbornú krimi, na čo Tikot hodín rozhodne má alebo ďalšiu sci-fi kravinu. V popise je, že sa jedná o akčný thriller, no možno tak prvú časť, potom sa to všetko zvrhne a to že hlavná mužská postava zostáva vo svojom "absolútne bezpečnom" dome bez strachu a obáv, kde ho napadol sám vrah, vám príde ako najmenšia logická chyba.(24.1.2011)

• 1860

Možná mi film zkazil ještě horší český dabing než normálně, proto se předem omlouvám.. Každopádně se jedná o film přeplněný velkým množstvím klišé, které vám zážítek, je-li nějaký, hodně znepříjemňují a nezachrání to ani strašidelný McDonough.. V tomto hávu se vám myšlenka "chlapce, který se vrátí z minulosti, aby se pomstil všem, kteří mu ublížili", jeví dost neoriginální..(28.3.2011)

Čekal jsem klasický thriller novinář vs. sériový vrah, ale chyba lávky, tohle je o cestování v čase. Není to sice nic nového a podobná zápletka už byla stokrát vyčerpaná, ale tady to příliš nevadí. Tikot hodin je velmi příjemný filmík, který sice v paměti příliš dlouho neutkví, ale spolehlivě pobaví. Gooding a McDonough jsou dobrá dvojka.(19.1.2011)

• - V kalendári možno vidieť, že 17. apríl 2011 je sobota. V tento deň bola v skutočnosti Kvetná nedeľa. (m.a.t.o.)

• - Natáčení probíhalo v Baton Rouge ve státě Louisiana. (Terva)