Tikot hodin

Lovec vraha

Akční / Krimi / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi

USA, 2011, 97 min

• kurcatovium

Námět a koneckonců místy i atmosféra je docela slušná. Problém nastává v okamžiku, kdy se začne mluvit o cestování v čase, protože to s sebou prakticky vždy přináší několik pořádných kopanců. Tady tomu není jinak a ty kopance jsou zamířené přesně do slabin. Bohužel, těch logických lapsů je tam tolik, že to je až k pláči.(3.10.2015)

ČSFD Hodnocení 11.7 2016 | 52% | Hicks se jednoho dne pohádá se svojí přítelkyní, poté, co přijde k ní domů, nalezne zohavené tělo. Neuběhne ani pět minut a hele, vrah je stále v místě činu, přičemž Hicks tam řve jak kokot. Ticking Clock se trochu snaží vyrovnat s filmem Sedm, bohužel marný pokus. Je to taková malinká jednohubka, kterou sežerete a hned potom vyblejete.(10.6.2016)

Čekal jsem klasický thriller novinář vs. sériový vrah, ale chyba lávky, tohle je o cestování v čase. Není to sice nic nového a podobná zápletka už byla stokrát vyčerpaná, ale tady to příliš nevadí. Tikot hodin je velmi příjemný filmík, který sice v paměti příliš dlouho neutkví, ale spolehlivě pobaví. Gooding a McDonough jsou dobrá dvojka.(19.1.2011)

Nemůžu si pomoct, ale kde je time machine (stroj času), tak mám prostě chut vysoce hodnotit, protože takových filmů je na můj vkus pořád velký nedostatek a mohl bych se na ně dívat den co den. Tento film mě držel v napětí, nejsou tam zbytečné dialogy a má to krásný spád. Herci jsou velmi symatičtí a nikdy nevíme co bude následovat. Já jsem tímhle filmem nadšený, jasně možná by se dalo dostat víc do hloubky jako v Osudovém doteku, ale na to, že se jedná o video film je to prostě krása. Za mě 80%.(9.7.2012)

Jeden z těch filmů, kdy od začátku se to tváři jinak, než to ve skutečnosti je. Což beru jako plus, protože to nemá zas až takové mezery. Což mě přivádí na myšlenku, že já to pobral a vysvětlení jsem si na to utvořil narozdíl od některých uživatelů tady. JInak děj kvapí, čas taky a do kupy jako jednohubka to jde.(25.3.2011)

• - V kalendári možno vidieť, že 17. apríl 2011 je sobota. V tento deň bola v skutočnosti Kvetná nedeľa. (m.a.t.o.)

• - Natáčení probíhalo v Baton Rouge ve státě Louisiana. (Terva)