Bonded by Blood

Krimi

Velká Británie, 2010, 96 min

slabučký odvar z Rise of the footsoldier, ktorý patrí medzi najlepšie krimi filmy z anglického podsvetia. Vlastne ani neviem na čo to vlastne vzniklo. V podstate celý dej filmu je obsiahnutý v spomínanom ROTF avšak podstatne lepšie či už po stránke vizuálnej alebo hereckej. Aj keď si viacerý herci strihli rolu v oboch filmoch, vykreslenie postáv markantne zaostáva. Takže aby som to zhrnul... tuctová žánrovka(21.11.2013)

Ked sa úplne na konci bavia tí dvaja fízli v sakách o Darrenovi, tak ten jeden urobí gesto, že si smrkne a utrie nos ukazovákom. Je jasné, o čo ide, nie? :) Tí, ktorí z vás nemali možnosť vidieť pred týmto filmom Rise of the Footsoldier , ktorá je asi najvernejšia verzia prípadu chlapcov z Essexu , tak len toľko, že toto je asi jedna najskrátenejšia, ale o to viac nadupanejšia kecami a akciou. Tá dalšia sa volá Essex Boys a ja som si v každom prípade užil všetky tri na plné gule ! Doporučujem predovšetkým milovníkom anglických gangsta movies a ostrých kecov!(14.1.2012)

This fucking shit is fucking cool you fucking cunts. No aby bylo jasno, tak tahle mluva vás nemine ani na minutu, protože bez slova fuck tam snad není poskládaná ani jedna věta. Každopádně se jedná o nářezovou gangsterku, kde se prostě postupem času kumpáni názorově oddělí, a tak nastane problém, kterej je potřeba vyřešit. U toho nesmí chybět lajna koksu, aby to mělo správný grády a jde se na věc. Pravdou je, že Tamer Hassan se na tyhle role fakt hodí, takže mu pravděpodobně velká většina diváků asi bude fandit, i když se chvílema chová jak šílenec... fuck off!(26.4.2013)

• kaylin

Essex Boys jsou prostě takovou legendou, že se o tom musí natočit většina mafiánských filmů, které se na ostrovech dělají. A většinou jsou to filmy, které jsou spíše amatérského než profesionálního charakteru. A podobné je to i se snímkem ""Bonded by Blood", který mě nepřesvědčil, že by byl čímkoli výjimečný.(29.5.2017)

• MartinezZ

Nijak objevný a zajímavý příběh šestice prodejců a dodavatelů drog, ze kterých se zanedlouho stane jenom jedna trojice a to je ještě navíc jeden z nich policejní informátor. Všichni jsou to hrozně velcí tvrďáci, což se pozná podle toho, že jsou to korby, nebo hodně kouří, šňupají a fuckují s razancí tak 30x do minuty. Nevím, jak moc je to dle závěrečných titulků inspirováno skutečností a ve výsledku je mi to jedno, ale filmu by prospěl nějaký scénárista a režisér. ~ Nezajímavé, raději si pusťte Lock, Stock and Two Smoking Barrels nebo London Boulevard. Tohle totiž vyznívá jako jeden hrozně moc roztahaný díl nějakého seriálu, jen se zapomněli servírovat ty ostatní díly.(15.1.2012)