Bonded by Blood

Krimi

Velká Británie, 2010, 96 min

• kaylin

Essex Boys jsou prostě takovou legendou, že se o tom musí natočit většina mafiánských filmů, které se na ostrovech dělají. A většinou jsou to filmy, které jsou spíše amatérského než profesionálního charakteru. A podobné je to i se snímkem ""Bonded by Blood", který mě nepřesvědčil, že by byl čímkoli výjimečný.(29.5.2017)

Super gangsterka.Výborne mi zapasovali nový "neokukaný" herci.Veľmi sympatický Nemá tomuto filmu čo vytknúť, bavila som sa pri tom dobre, sem tam som síce nevedela o čom rozprávajú. Ale celkovo som bola nadmieru spokojná. Tamer Hassan, ktorého som doteraz v iných filmoch prehliadla sa mi veľmi páčil, rola mu sadla na mieru.(24.3.2012)

• MartinezZ

Nijak objevný a zajímavý příběh šestice prodejců a dodavatelů drog, ze kterých se zanedlouho stane jenom jedna trojice a to je ještě navíc jeden z nich policejní informátor. Všichni jsou to hrozně velcí tvrďáci, což se pozná podle toho, že jsou to korby, nebo hodně kouří, šňupají a fuckují s razancí tak 30x do minuty. Nevím, jak moc je to dle závěrečných titulků inspirováno skutečností a ve výsledku je mi to jedno, ale filmu by prospěl nějaký scénárista a režisér. ~ Nezajímavé, raději si pusťte Lock, Stock and Two Smoking Barrels nebo London Boulevard. Tohle totiž vyznívá jako jeden hrozně moc roztahaný díl nějakého seriálu, jen se zapomněli servírovat ty ostatní díly.(15.1.2012)

Svým způsobem to navazuje na Casse či Rise of the footsoldier, protože trojice Tucker-Tate-Rolfe se rovněž rekrutovala z řad ICF. Jinak se jedná o vyvedenou gangsterku, kde se fuckuje o stošest, pro závěje koksu neni vidět a pánové se tady s ničím neserou. Výborná herecká sestava s Reganem, Hassanem a Maskellem tomu dodává ten kriminálnickej šmrnc a taky trochu tý důvěryhodnosti. Nemám si na co stěžovat. 90%(10.9.2013)

Ked sa úplne na konci bavia tí dvaja fízli v sakách o Darrenovi, tak ten jeden urobí gesto, že si smrkne a utrie nos ukazovákom. Je jasné, o čo ide, nie? :) Tí, ktorí z vás nemali možnosť vidieť pred týmto filmom Rise of the Footsoldier , ktorá je asi najvernejšia verzia prípadu chlapcov z Essexu , tak len toľko, že toto je asi jedna najskrátenejšia, ale o to viac nadupanejšia kecami a akciou. Tá dalšia sa volá Essex Boys a ja som si v každom prípade užil všetky tri na plné gule ! Doporučujem predovšetkým milovníkom anglických gangsta movies a ostrých kecov!(14.1.2012)