Bonded by Blood

Krimi

Velká Británie, 2010, 96 min

• MartinezZ

Nijak objevný a zajímavý příběh šestice prodejců a dodavatelů drog, ze kterých se zanedlouho stane jenom jedna trojice a to je ještě navíc jeden z nich policejní informátor. Všichni jsou to hrozně velcí tvrďáci, což se pozná podle toho, že jsou to korby, nebo hodně kouří, šňupají a fuckují s razancí tak 30x do minuty. Nevím, jak moc je to dle závěrečných titulků inspirováno skutečností a ve výsledku je mi to jedno, ale filmu by prospěl nějaký scénárista a režisér. ~ Nezajímavé, raději si pusťte Lock, Stock and Two Smoking Barrels nebo London Boulevard. Tohle totiž vyznívá jako jeden hrozně moc roztahaný díl nějakého seriálu, jen se zapomněli servírovat ty ostatní díly.(15.1.2012)

Pro mě velmi nezáživná podívaná s ještě méně zajímavou režií, kdy hlavně úvodních dvacet minut jsem měl problém se v tom filmu vůbec orientovat. Do toho řádně vyfuckovaná mluva, což taky zrovna pokaždé nemusím. Film mě tedy nijak neuchvátil. Herecky to jakž takž ušlo Terry Stone perfektní psychouš. Příběh na motivy reálných událostí mi přišel, příliš prázdný. Ono to je v podstatě velmi prostiné svou zápletkou. Jen ten styl režie se z toho snaží udělat něco víc. Vincent Regan je, ale sympaťák s rutinním stylem herectví. A Kierston Warening svůj ženský prvek v příběhu zvládla taky dobře. Škoda, žese to nevěnovalo více postavám, jako spíše jejich nebezpečnému stylu života. 5/10(20.6.2013)

This fucking shit is fucking cool you fucking cunts. No aby bylo jasno, tak tahle mluva vás nemine ani na minutu, protože bez slova fuck tam snad není poskládaná ani jedna věta. Každopádně se jedná o nářezovou gangsterku, kde se prostě postupem času kumpáni názorově oddělí, a tak nastane problém, kterej je potřeba vyřešit. U toho nesmí chybět lajna koksu, aby to mělo správný grády a jde se na věc. Pravdou je, že Tamer Hassan se na tyhle role fakt hodí, takže mu pravděpodobně velká většina diváků asi bude fandit, i když se chvílema chová jak šílenec... fuck off!(26.4.2013)

Svým způsobem to navazuje na Casse či Rise of the footsoldier, protože trojice Tucker-Tate-Rolfe se rovněž rekrutovala z řad ICF. Jinak se jedná o vyvedenou gangsterku, kde se fuckuje o stošest, pro závěje koksu neni vidět a pánové se tady s ničím neserou. Výborná herecká sestava s Reganem, Hassanem a Maskellem tomu dodává ten kriminálnickej šmrnc a taky trochu tý důvěryhodnosti. Nemám si na co stěžovat. 90%(10.9.2013)

Ked sa úplne na konci bavia tí dvaja fízli v sakách o Darrenovi, tak ten jeden urobí gesto, že si smrkne a utrie nos ukazovákom. Je jasné, o čo ide, nie? :) Tí, ktorí z vás nemali možnosť vidieť pred týmto filmom Rise of the Footsoldier , ktorá je asi najvernejšia verzia prípadu chlapcov z Essexu , tak len toľko, že toto je asi jedna najskrátenejšia, ale o to viac nadupanejšia kecami a akciou. Tá dalšia sa volá Essex Boys a ja som si v každom prípade užil všetky tri na plné gule ! Doporučujem predovšetkým milovníkom anglických gangsta movies a ostrých kecov!(14.1.2012)