poster

Bonded by Blood

Krimi

Velká Británie, 2010, 96 min

 • kaylin
  **

  Essex Boys jsou prostě takovou legendou, že se o tom musí natočit většina mafiánských filmů, které se na ostrovech dělají. A většinou jsou to filmy, které jsou spíše amatérského než profesionálního charakteru. A podobné je to i se snímkem ""Bonded by Blood", který mě nepřesvědčil, že by byl čímkoli výjimečný.(29.5.2017)

 • kersten
  ****

  Super gangsterka.Výborne mi zapasovali nový "neokukaný" herci.Veľmi sympatický Nemá tomuto filmu čo vytknúť, bavila som sa pri tom dobre, sem tam som síce nevedela o čom rozprávajú. Ale celkovo som bola nadmieru spokojná. Tamer Hassan, ktorého som doteraz v iných filmoch prehliadla sa mi veľmi páčil, rola mu sadla na mieru.(24.3.2012)

 • MartinezZ
  **

  Nijak objevný a zajímavý příběh šestice prodejců a dodavatelů drog, ze kterých se zanedlouho stane jenom jedna trojice a to je ještě navíc jeden z nich policejní informátor. Všichni jsou to hrozně velcí tvrďáci, což se pozná podle toho, že jsou to korby, nebo hodně kouří, šňupají a fuckují s razancí tak 30x do minuty. Nevím, jak moc je to dle závěrečných titulků inspirováno skutečností a ve výsledku je mi to jedno, ale filmu by prospěl nějaký scénárista a režisér. ~ Nezajímavé, raději si pusťte Lock, Stock and Two Smoking Barrels nebo London Boulevard. Tohle totiž vyznívá jako jeden hrozně moc roztahaný díl nějakého seriálu, jen se zapomněli servírovat ty ostatní díly.(15.1.2012)

 • Morholt
  *****

  Svým způsobem to navazuje na Casse či Rise of the footsoldier, protože trojice Tucker-Tate-Rolfe se rovněž rekrutovala z řad ICF. Jinak se jedná o vyvedenou gangsterku, kde se fuckuje o stošest, pro závěje koksu neni vidět a pánové se tady s ničím neserou. Výborná herecká sestava s Reganem, Hassanem a Maskellem tomu dodává ten kriminálnickej šmrnc a taky trochu tý důvěryhodnosti. Nemám si na co stěžovat. 90%(10.9.2013)

 • sochoking
  *****

  Ked sa úplne na konci bavia tí dvaja fízli v sakách o Darrenovi, tak ten jeden urobí gesto, že si smrkne a utrie nos ukazovákom. Je jasné, o čo ide, nie? :) Tí, ktorí z vás nemali možnosť vidieť pred týmto filmom Rise of the Footsoldier , ktorá je asi najvernejšia verzia prípadu chlapcov z Essexu , tak len toľko, že toto je asi jedna najskrátenejšia, ale o to viac nadupanejšia kecami a akciou. Tá dalšia sa volá Essex Boys a ja som si v každom prípade užil všetky tri na plné gule ! Doporučujem predovšetkým milovníkom anglických gangsta movies a ostrých kecov!(14.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace