Bonded by Blood

Krimi

Velká Británie, 2010, 96 min

slabučký odvar z Rise of the footsoldier, ktorý patrí medzi najlepšie krimi filmy z anglického podsvetia. Vlastne ani neviem na čo to vlastne vzniklo. V podstate celý dej filmu je obsiahnutý v spomínanom ROTF avšak podstatne lepšie či už po stránke vizuálnej alebo hereckej. Aj keď si viacerý herci strihli rolu v oboch filmoch, vykreslenie postáv markantne zaostáva. Takže aby som to zhrnul... tuctová žánrovka(21.11.2013)

• kaylin

Essex Boys jsou prostě takovou legendou, že se o tom musí natočit většina mafiánských filmů, které se na ostrovech dělají. A většinou jsou to filmy, které jsou spíše amatérského než profesionálního charakteru. A podobné je to i se snímkem ""Bonded by Blood", který mě nepřesvědčil, že by byl čímkoli výjimečný.(29.5.2017)

fuck, fuckin, fucked, fuck off, fuck, fuckin, fucked, fuck off, fuck, fuckin, fucked, fuck off, fuck, fuckin, fucked, fuck off, fuck, fuckin, fucked, fuck off! Bylo tam toho až moc. Na Rise of the Footsoldier to rozhodně ani zdaleka nedosáhlo! Navíc Pate Tate měl hroznýho představitele. Nemyslím herecky, ale vzhledově. 50%(10.10.2012)

Pro mě velmi nezáživná podívaná s ještě méně zajímavou režií, kdy hlavně úvodních dvacet minut jsem měl problém se v tom filmu vůbec orientovat. Do toho řádně vyfuckovaná mluva, což taky zrovna pokaždé nemusím. Film mě tedy nijak neuchvátil. Herecky to jakž takž ušlo Terry Stone perfektní psychouš. Příběh na motivy reálných událostí mi přišel, příliš prázdný. Ono to je v podstatě velmi prostiné svou zápletkou. Jen ten styl režie se z toho snaží udělat něco víc. Vincent Regan je, ale sympaťák s rutinním stylem herectví. A Kierston Warening svůj ženský prvek v příběhu zvládla taky dobře. Škoda, žese to nevěnovalo více postavám, jako spíše jejich nebezpečnému stylu života. 5/10(20.6.2013)

Super gangsterka.Výborne mi zapasovali nový "neokukaný" herci.Veľmi sympatický Nemá tomuto filmu čo vytknúť, bavila som sa pri tom dobre, sem tam som síce nevedela o čom rozprávajú. Ale celkovo som bola nadmieru spokojná. Tamer Hassan, ktorého som doteraz v iných filmoch prehliadla sa mi veľmi páčil, rola mu sadla na mieru.(24.3.2012)