Bonded by Blood

Krimi

Velká Británie, 2010, 96 min

Svým způsobem to navazuje na Casse či Rise of the footsoldier, protože trojice Tucker-Tate-Rolfe se rovněž rekrutovala z řad ICF. Jinak se jedná o vyvedenou gangsterku, kde se fuckuje o stošest, pro závěje koksu neni vidět a pánové se tady s ničím neserou. Výborná herecká sestava s Reganem, Hassanem a Maskellem tomu dodává ten kriminálnickej šmrnc a taky trochu tý důvěryhodnosti. Nemám si na co stěžovat. 90%(10.9.2013)

• kaylin

Essex Boys jsou prostě takovou legendou, že se o tom musí natočit většina mafiánských filmů, které se na ostrovech dělají. A většinou jsou to filmy, které jsou spíše amatérského než profesionálního charakteru. A podobné je to i se snímkem ""Bonded by Blood", který mě nepřesvědčil, že by byl čímkoli výjimečný.(29.5.2017)

Super gangsterka.Výborne mi zapasovali nový "neokukaný" herci.Veľmi sympatický Nemá tomuto filmu čo vytknúť, bavila som sa pri tom dobre, sem tam som síce nevedela o čom rozprávajú. Ale celkovo som bola nadmieru spokojná. Tamer Hassan, ktorého som doteraz v iných filmoch prehliadla sa mi veľmi páčil, rola mu sadla na mieru.(24.3.2012)

• MartinezZ

Nijak objevný a zajímavý příběh šestice prodejců a dodavatelů drog, ze kterých se zanedlouho stane jenom jedna trojice a to je ještě navíc jeden z nich policejní informátor. Všichni jsou to hrozně velcí tvrďáci, což se pozná podle toho, že jsou to korby, nebo hodně kouří, šňupají a fuckují s razancí tak 30x do minuty. Nevím, jak moc je to dle závěrečných titulků inspirováno skutečností a ve výsledku je mi to jedno, ale filmu by prospěl nějaký scénárista a režisér. ~ Nezajímavé, raději si pusťte Lock, Stock and Two Smoking Barrels nebo London Boulevard. Tohle totiž vyznívá jako jeden hrozně moc roztahaný díl nějakého seriálu, jen se zapomněli servírovat ty ostatní díly.(15.1.2012)

This fucking shit is fucking cool you fucking cunts. No aby bylo jasno, tak tahle mluva vás nemine ani na minutu, protože bez slova fuck tam snad není poskládaná ani jedna věta. Každopádně se jedná o nářezovou gangsterku, kde se prostě postupem času kumpáni názorově oddělí, a tak nastane problém, kterej je potřeba vyřešit. U toho nesmí chybět lajna koksu, aby to mělo správný grády a jde se na věc. Pravdou je, že Tamer Hassan se na tyhle role fakt hodí, takže mu pravděpodobně velká většina diváků asi bude fandit, i když se chvílema chová jak šílenec... fuck off!(26.4.2013)