• WANDRWALL

Nedorrozumění? Značně rozdílné lidské povahy si prostě rozumět nemohou, takže na konflikty je zaděláno, ale chce se mi jako divákovi na to ještě někdy koukat? Ne.(22.4.2011)

Ďalší z výborných filmov, ktoré som mal tú možnosť zhliadnuť. Obsahovo to bolo dosť zaujímavé, ale miestami to malo príliš rýchly spád. Každopádne musím vyzdvihnúť vynikajúce herecké výkony a najmä aj melódiu a hudbu, ktorá ma naozaj veľmi zaujala. Určite si tento film ešte niekedy pozriem.(30.6.2016)

• Prubner

Kdyby se toho námětu ujal někdo talentovaný, mohlo vzniknout solidní drama pro mládež. Ale tohle je dost amatérsky napsané i zrežírované a místy i zahrané. A konec je takový divně useknutý, film prostě skončí a nic se nevyřeší. Možná to tak v životě bývá, ale film pro mladé by si zasloužil na závěr trochu optimismu a aspoň náznak řešení hrdinčiny situace.(12.12.2018)

• Anderton

Amatérčina v každom zábere. Otrasné herectvo každej postavy pred kamerou. Ale stále mi to pripadá viac k veci, ako súčasné snahy o oslovenie mládeže komerciou typu Gympl a Vejška.(3.2.2014)

• anderson

Lucka tu hrá rozmaznanú tínedžerku, ktorá by radšej navštevovala záhradnícku priemyslovku, ale jej ambiciózny fotrík jej vybaví "tlačenku na ekonomickú" a dokonca ju "núti" trénovať tenis, aby lepšie zapadla medzi novodobú smotánku. Lucka je z toho načisto "cimprlich" a tak robí kraviny a hysterické scény, ťahá sa s narkomanmi alebo idealistickým začínajúcim umelcom, skrátka "rebeluje". Napriek tomu to celé vyzerá ako odnikiaľ-nikam plynúca fraška a Lucke by som najradšej vrazil pár zaúch a za trest jej dal kopať kanály, alebo kŕmiť deti v Afrike. Aby vedela čo to sú skutočné problémy. (4.1.2011)(4.1.2011)