Whites (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 2010, 2 h 52 min (Minutáž: 27–30 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Na Whites jsem se těšil kvůli Darrenovi a Katherin a hlavně britský komedie mám rád. Bohužel jsem docela zklamán, vtipů tam moc nebylo a celkově to působilo tak nějak divně. Kitchen Confidential se mi líbil víc. 65%(6.12.2013)

Šestidílná první série tohohle nenápadného dílka z produkce BBC balancuje na hraně mainstreamovosti. Téměř bez jakékoli propagace prošuměla éterem a zdá se, že jí nikdo nevěnoval moc pozornosti. A to je rozhodně škoda. Seriál vezoucí se na oblíbenosti různých pořadů o vaření zasazuje děj právě do kuchyně. Skvělý Alan Davies jako hlavní šéfkuchař a Darren Boyd jako jeho zástupce seriál pěkně táhnou, za občasného přihrávání Jen z IT Crowd, coby manažerky hotelu. Silnější momenty převládají nad těmi slabšími, jako celek to působí překvapivě dospěle a kompaktně, s minimem trapných fórků. Z poslední doby bych k tomu přirovnal počin od ameriských STARZ - Party Down. Jestli máte rádi pořady o vaření a inteligentnější britský humor, je WHITES určeno právě pro vás. O žádný zázrak sice nejde, ale jisté kouzlo mu upřít nejde. Hodnoceno po 1. sérii - 70%(1.1.2011)