Zas je tady silvestr (TV pořad)

Rodinný / Hudební

Česko, 2010, 52 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (7)

Scénky byly fajn, ale ty tanečky by si mohli odpustit. Tohle střídaní tempa jsem nikdy nepochopil a nikdy jsem ho neměl rád. Zabitá polovina pořadu.(31.12.2010)

Mezi silvestrovské scénky byly zařazeny výstupy Kaisera a Lábuse, společná scénka Svěráka, Smoljaka a Luďka Soboty o Sobotovi, Šimka a Krampola o mistru v plivání, Félixe Holzmanna o hádance, Luďka Kopřivy a Dáši Veškrnové o balení a Ivana Mládka a jeho kurzu němčiny. Zazpívají či zatančí Lucka Vondráčková, Martin Dejdar či Jiří Korn, zazní písnička z Pomády. Na závěr pak originálně otevřou šampaňské Kaiser, Lábus a Korn. Výběr je průměrný, scénky většinou nezaujmou.(1.6.2012)

Návraty do minulosti dokážou pobavit vždy. Jako kdyby umělci za socialismu věděli jak zábavu dělat. Dnes to neumí téměř nikdo.(2.1.2011)

Zas je tady silvestr aneb filmové návraty s Václavem Postráneckým. Vtipné scénky, hudební doprov a tance... 50%(8.1.2013)

Podařilo se vybrat méně okoukané scénky a hudební čísla. Pokud vůbec má být Silvestr především o starých estrádách, tak je opravdu fajn zašťourat občas trochu hlouběji.(30.12.2010)

Václav Postránecký jako průvodce úspěšnými silvestrovskými scénkami let minulých. Velkým dramaturgickým plusem byl výběr těch ne úplně nejprofláklejších scének. Bavit nás budou pánové Holzmann, Lábus, Šimek, Donutil a další.(14.1.2011)

• infernet

Marně jsem čekal pořad, ve kterém budou hrát prim scénky a nebude v něm "zpívající vata". Škoda.(14.1.2011)