poster

Zas je tady silvestr (TV pořad)

Rodinný / Hudební

Česko, 2010, 52 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (8)

 • Idaho
  ***

  Scénky byly fajn, ale ty tanečky by si mohli odpustit. Tohle střídaní tempa jsem nikdy nepochopil a nikdy jsem ho neměl rád. Zabitá polovina pořadu.(31.12.2010)

 • slunicko2
  ****

  Oblíbené silvestrovské scénky. 1) Pěkné kultovní scénky nemohou zklamat. Asi neexistuje levnější způsob, jak zaplnit vysílací čas. Je to tak trochu podraz na diváky. Tvůrci střihu zpravidla nedodají žádnou hodnotu navíc (čest výjimkám - To je šoubyznys). 2) O podobných střihových pořadech lze říci, že čím jsou jednotlivé scénky starší, tím více nabývají další komediální rozměr. Samozřejmě tohle není průřez běžnou televizní zábavou, je to výběr toho nejlepšího, a tudíž nelze zvolat, ach, jaká to tehdy byla kvalita a srovnat s dnešními estrádami.(31.1.2019)

 • Rodriguez
  ***

  Zas je tady silvestr aneb filmové návraty s Václavem Postráneckým. Vtipné scénky, hudební doprov a tance... 50%(8.1.2013)

 • otík
  ***

  Mezi silvestrovské scénky byly zařazeny výstupy Kaisera a Lábuse, společná scénka Svěráka, Smoljaka a Luďka Soboty o Sobotovi, Šimka a Krampola o mistru v plivání, Félixe Holzmanna o hádance, Luďka Kopřivy a Dáši Veškrnové o balení a Ivana Mládka a jeho kurzu němčiny. Zazpívají či zatančí Lucka Vondráčková, Martin Dejdar či Jiří Korn, zazní písnička z Pomády. Na závěr pak originálně otevřou šampaňské Kaiser, Lábus a Korn. Výběr je průměrný, scénky většinou nezaujmou.(1.6.2012)

 • Sfinkter
  ***

  Návraty do minulosti dokážou pobavit vždy. Jako kdyby umělci za socialismu věděli jak zábavu dělat. Dnes to neumí téměř nikdo.(2.1.2011)

 • Bohemák
  ****

  Podařilo se vybrat méně okoukané scénky a hudební čísla. Pokud vůbec má být Silvestr především o starých estrádách, tak je opravdu fajn zašťourat občas trochu hlouběji.(30.12.2010)

 • Olík
  ***

  Václav Postránecký jako průvodce úspěšnými silvestrovskými scénkami let minulých. Velkým dramaturgickým plusem byl výběr těch ne úplně nejprofláklejších scének. Bavit nás budou pánové Holzmann, Lábus, Šimek, Donutil a další.(14.1.2011)

 • infernet
  **

  Marně jsem čekal pořad, ve kterém budou hrát prim scénky a nebude v něm "zpívající vata". Škoda.(14.1.2011)