poster

Zas je tady silvestr (TV pořad)

Rodinný / Hudební

Česko, 2010, 52 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (7)

 • Idaho
  ***

  Scénky byly fajn, ale ty tanečky by si mohli odpustit. Tohle střídaní tempa jsem nikdy nepochopil a nikdy jsem ho neměl rád. Zabitá polovina pořadu.(31.12.2010)

 • Rodriguez
  ***

  Zas je tady silvestr aneb filmové návraty s Václavem Postráneckým. Vtipné scénky, hudební doprov a tance... 50%(8.1.2013)

 • otík
  ***

  Mezi silvestrovské scénky byly zařazeny výstupy Kaisera a Lábuse, společná scénka Svěráka, Smoljaka a Luďka Soboty o Sobotovi, Šimka a Krampola o mistru v plivání, Félixe Holzmanna o hádance, Luďka Kopřivy a Dáši Veškrnové o balení a Ivana Mládka a jeho kurzu němčiny. Zazpívají či zatančí Lucka Vondráčková, Martin Dejdar či Jiří Korn, zazní písnička z Pomády. Na závěr pak originálně otevřou šampaňské Kaiser, Lábus a Korn. Výběr je průměrný, scénky většinou nezaujmou.(1.6.2012)

 • Sfinkter
  ***

  Návraty do minulosti dokážou pobavit vždy. Jako kdyby umělci za socialismu věděli jak zábavu dělat. Dnes to neumí téměř nikdo.(2.1.2011)

 • Bohemák
  ****

  Podařilo se vybrat méně okoukané scénky a hudební čísla. Pokud vůbec má být Silvestr především o starých estrádách, tak je opravdu fajn zašťourat občas trochu hlouběji.(30.12.2010)

 • Olík
  ***

  Václav Postránecký jako průvodce úspěšnými silvestrovskými scénkami let minulých. Velkým dramaturgickým plusem byl výběr těch ne úplně nejprofláklejších scének. Bavit nás budou pánové Holzmann, Lábus, Šimek, Donutil a další.(14.1.2011)

 • infernet
  **

  Marně jsem čekal pořad, ve kterém budou hrát prim scénky a nebude v něm "zpívající vata". Škoda.(14.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace