sir-dave

S rokem 2010 přechod na nové pódium. Oproti loňsku nesrovnatelně horší. Chybělo pár známých tváří. Bez náboje. Živě:Katy Perry - Firework, Teenage Dream, Hot n Cold a California Gurls, Akon - Angel. Hudba: Plan B - Stay Too Long, Jewel - What You Are, Lady Gaga - Bad Romance, 30 Seconds to Mars - Vox Populi a Blondie - Call Me. Bonus: Modelky se popisují navzájem, Candice hovoří o práci pro VS a celkově co znamenají Křídla pro VS. Odešly: Ana Beatruz Barros, Heidi Klum a Marissa Miller + chyběly těhotné Miranda Kerr, Doutzen Kroes. Objevily se: Lily Donaldson a Lais Ribeiro. ()

nessbeal

Prekrásna vec, prekrásne ženy, výborná okúzlujúca scéna, do detailov presné, bez akýchkoľvek chybičiek, včera som pozeral v HD...Akon, Katy Perry...Neopísateľne perfektná vec, doporučujem či už mužom aj ženám... Krásne spodné prádielko :) ()

knihomolka

Veľmi dynamické, veselé a veľkolepé predvádzanie spodného prádla.... lenže toto nie je obyčajná módna prehliadka, toto je o pár úrovní vyššie.... galavečer so všetkým, čo k tomu patrí a človek sa ani nestihne nudiť. ()