Žena v ringu

Žena v ringu

Komedie

USA, 1979, 112 min

• Streeper

Barbru miluji jako režisérku, tak i jako herečku, ale tohle není film podle mého gusta a myslím si, že se tam Babs vůbec nehodí. Byla mi strašně nesympatická, lezla mi neuvěřitelně na nervy, kdo stál za vidění byl Ryan O'Neal, vážně to byl fešák, ale jinak film stojí za nic. Nudila jsem se, nic pořádného tam nebylo. Čekala jsem od toho vážně o dost víc.(13.4.2014)

Barbra Streisand, jako úspěšná kosmetická magnátka, ze které se stane otravná boxerská manažerka. Osmdesátková komedie se všemi klady i zápory.(17.2.2014)

Sladce krvavý románek, ze kterého se zrodilo tolik větviček - z nejznámějších Rambo, Million dollar baby - které využily principu zmrtvýchvstání „běžného“ boxera(ky). Ale na druhou stranu lze podotknout, že tento film (zřejmě hlavně pro ženy) dokáže křehkým polovičkám přiblížit ten „brutální sport“ rozhodně víc než sportovní přenos.(22.10.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $42,800,000Tržby Celosvetovo $44,800,000(15.11.2009)

Barbra je pro mne charismatická a nádherná osobnost s úchvacujícím hlasem a komediálním talentem :-) Toto je příjemná komedie a líbila se mi :-)(17.8.2012)

• - Ve chvíli, kdy začalo natáčení, ještě nebyl dopsán scénář. (Terva)

• - Do hlavní role byla vybrána Diana Ross, ale odmítla. (Terva)

• - Natáčelo se převážně v kalifornských lokacích Big Bear Lake, Big Bear Valley a San Bernardino National Forest. (Terva)