Hillary Kramerová (Barbra Streisand) je úspěšná magnátka v oboru kosmetiky. Její účetní ji ale jednoho dne obere úplně o všechno a uprchne do jižní Ameriky. Zbyde jí jen smlouva na dnes už bývalého boxera. Hillary ucítí obchodní příležitost a ačkoliv o sportu nic neví, rozhodne se za účelem zisku dostat boxera Kita (Ryan O'Neal) zpátky do ringu. (Kubesz)

Streeper

Barbru miluji jako režisérku, tak i jako herečku, ale tohle není film podle mého gusta a myslím si, že se tam Babs vůbec nehodí. Byla mi strašně nesympatická, lezla mi neuvěřitelně na nervy, kdo stál za vidění byl Ryan O'Neal, vážně to byl fešák, ale jinak film stojí za nic. Nudila jsem se, nic pořádného tam nebylo. Čekala jsem od toho vážně o dost víc. ()

Lewaso

Sladce krvavý románek, ze kterého se zrodilo tolik větviček - z nejznámějších Rambo, Million dollar baby - které využily principu zmrtvýchvstání „běžného“ boxera(ky). Ale na druhou stranu lze podotknout, že tento film (zřejmě hlavně pro ženy) dokáže křehkým polovičkám přiblížit ten „brutální sport“ rozhodně víc než sportovní přenos. ()

Ainy

Barbra je pro mne charismatická a nádherná osobnost s úchvacujícím hlasem a komediálním talentem :-) Toto je příjemná komedie a líbila se mi :-) ()

Chrustyn

Barbra Streisand, jako úspěšná kosmetická magnátka, ze které se stane otravná boxerská manažerka. Osmdesátková komedie se všemi klady i zápory. ()

• Natáčelo se převážně v kalifornských lokacích Big Bear Lake, Big Bear Valley a San Bernardino National Forest. (Terva)
  • Ve chvíli, kdy začalo natáčení, ještě nebyl dopsán scénář. (Terva)