Na bývalé dálnici č. 56 stojí u starého lomu opuštěný Hotel Bridgeburn. Jeho zvláštností je, že kdokoliv si v hotelu objedná pokoj, mizí beze stopy. Když zde jedné noci zmizí mladá dívka Jenny, která hledala nocleh při cestě na hudební festival, nehodlá to její starší sestra Sarah nechat jen tak. Vydává se na vlastní pěst po stopě své sestry. Když ji cesta zavede do téhož hotelu, stráví zde noc i Sarah. Už ráno je jí jasné, že kromě zvláštního majitele, není v hotelu sama. A když se s psychopatickým zabijákem setkává tváří v tvář, začíná boj o holý život. (Prochy38)

Dellamorte

Tak na švédov " silne slabé ". Holčina pri únavnom pátraní po ségre narazí na únavu a využije pochybný hotel. Domáci mimo toho , že nie je celkom " kompletný " má zase prepožičanú masku z " M.B.V. V priebehu 5 dní je to druhý prípad a to Ma tlačí k múru , kedy nedokážem vysypať viac , ako slabú 3ku , aj to len za párik mordov a fee - ords ( zarazil Ma však ten skoro/ amatérsky vizuál , na ktorý som nebola pri škandinávskych slasheroch zvyknutá. Aspoň nie v prvej lige , v ktorej sa tento snímok snažil prezentovať, tentokrát žiaľ - márne ). ()

kaylin

Docela mě mrzí, že švédští tvůrci trochu více nevyužili skutečnost, že se snímek odehrává na samotě, že je venku zima. Tam by se dalo ještě více budovat napětí počasím, reáliemi. Ale aspoň trochu se to zadařilo, a tak pár scén skutečně dovede budit pocit určité neutěšenosti. Škoda, že dějově je to tak slabé, protože to dokáže divákovi znepříjemnit pár těch dobrých nápadů a docela dobré výkony. ()

Bloody13

Ať už skandinávský nebo mongolský, Insane je film vražedný! Podobná kombinace předvídatelnosti, nudy a odporného televízního looku je ve slasheru celkem častý jev, ovšem v takové dávce začíná být už smrtící. Hororu, v němž nejatmosféričtějším momentem je pětivteřinový pohled z okna na mlhou zahalený rybník, se pak už můžete jenom smát, brečet nebo ho vypnout úplně. A pokud nemáte milující sestru, co by vám mohla tuhle hrůzu hodně zpříjemnit, volba bude zcela jasná. ()

ricci.s

Taká švédska verzia na Psycho: Jeden osamotený hotel, jeden retard, v detstve sexuálne zneužívaný, kvantum mŕtvol v jazierku a žiadni hostia... len z času na čas sa zjaví nejaká chuderka, s ktorou to nedopadne dobre. Mordy boli napriek nízkemu rozpočtu celkom slušné (chválim jedno pekné "vytrhnutie" sánky a jedno roztrepanie hlavy). Ináč je to priemerný horor s dosť biednou kamerou a nie príliš podareným rozuzlením. Je aj dosť prehľadný a predvídateľný. Výhodou je zase (okrem vrážd) málo dialógov, celkom sympatickí herci, rozumná stopáž a nejaké tie naháňačky. Nič, čo som doteraz nevidel, ale dalo sa. ()

AlistairMir

Tak horor kde bych se infarktově lekl po třech minutách filmu to se mi už dlouho nestalo. Člověk kouká na sexy kočku co utíká před zabijákem říká si že holka má slušnej náskok a najednou...no jo moje blbost kdybych tak moc nečuměl na ní tak bych se tolik nelekl , ale tvůrci mě prostě nachytali a to se počítá. Takže začátek velmi slibný. A teď se lidi seznamte s Davidem...Milý mladý muž a jediný pracovník hotelu velkého jak kráva takže jsem mu od začátku fandil páč na to, že v hotelu dle všeho je každou chvilku vražda a bordel po ní, tak on ho udržuje v dokonalé čistotě a k tomu umí skvěle servírovat jím uvařené jídlo, míchat koktejly a připalovat slečnám cigarety. Ve volných chvílích si dělá cínové ( nebo olověné já nevim) figurky, fotí ženy když o tom nevědí a poklízí už tak dokonale čistý hotel. No a když to na něj přijde tak se navlékne do koženého kabátu s plynovou maskou a porcuje ženy co fotil. Jelikož je silnej jak kráva a hbitej jak srnka tak se mu to daří na jedničku. A nebo vůbec nevraždí a v hotelu se skrývá ještě někdo jiný? Na tuto otázku dostanete odpověď. Přidejte několik dobrých scén, pár vražd a pro mě prima konec a dostanete horor který rozhodně potěší i když má své chyby. Jooo švédi opět dokazují že umí. ()