• Martin741

Dalsi nudny normalizacny film. Ako namet o tom, ze slava/moc/bohatstvo/popularita este nazaisti ludske stastie je fajn, ale film drzi pohromade len vdaka Solanovej rezii. Herci o nicom, ani pani Vasaryova /Medena Veza/ nedokazala film vytiahnut do podpriemeru. Takzte dalsi krasny dokaz toho, ze normalizacna tvorba 80. rokov bola dychavicna a nemala co ponuknut, alebo sa natocil brutalny a drsny film o realite /Krejcikov Prodavac Humoru/ - tie vsak isli do trezoru. 5 %(7.10.2014)

Čtyři povídky vtipně propojené postavou fotografa plné známých slovenských herců. O level výš než Bakaláři.(12.6.2014)

• sator

Nemusím ani dobré povídkové filmy, natož ty druhé..(19.1.2011)

• Prubner

Čtyři miniaturky na téma popularita jsou na můj vkus až moc proklamativní a tezovité. Ale je příjemné vidět Ladislava Peška v jeho poslední roli a je taky docela bizarní vidět malou Moniku Hilmerovou naopak v její první roli.(28.3.2010)

• - Nakrúcanie snímky prebiehalo v Tomášikove. (dyfur)