Čtyři povídky vtipně propojené postavou fotografa plné známých slovenských herců. O level výš než Bakaláři.(12.6.2014)

• Biopler

Štyri poviedky spolu príbehovo nesúvisia a ani posolstvo z nich nezaznieva rovnako, ba čo viac nenadobudol som dojem, že by to aspoň z jednej razilo tak, že by som si povedal, tak to je ono. Herci sú nepresvedčiví, no i vďaka scenáru. Ten skrátka isté životné zákruty vyriešil veľmi skratkovo a celé sa nám to tvorcovia snažia podsunúť ako malinku, no tá je ťažko stráviteľná. Herečky ako Studenková či ináč vždy výborná Emília Vášáryová sa skôr trápili a ich herectvo pôsobilo ťažko afektovane.(29.6.2019)

Štyri poviedky o odvrátenej strane popularity zachytávajú rôzne ženy vo vekových kategóriach od dieťaťa po zrelú ženu. Lucia, Alena, Jana a Bea sú konfrontované dávkou popularity či života v nej s okolitým svetom a hlavne so sebou samými. Solanov filmový príspevok sa zdržiava socialistických moralizovaní, takže príbehy sú uveriteľné a v podstate nadčasové.(10.4.2020)

• Martin741

Dalsi nudny normalizacny film. Ako namet o tom, ze slava/moc/bohatstvo/popularita este nazaisti ludske stastie je fajn, ale film drzi pohromade len vdaka Solanovej rezii. Herci o nicom, ani pani Vasaryova /Medena Veza/ nedokazala film vytiahnut do podpriemeru. Takzte dalsi krasny dokaz toho, ze normalizacna tvorba 80. rokov bola dychavicna a nemala co ponuknut, alebo sa natocil brutalny a drsny film o realite /Krejcikov Prodavac Humoru/ - tie vsak isli do trezoru. 5 %(7.10.2014)

Koukám obsazení, kamera, režie a říkám si, že to bude zážitek. Možná jsem jen čekala mnoho, ale dostala jsem naprosto průměrný povídkový film.(30.4.2019)

• - Nakrúcanie snímky prebiehalo v Tomášikove. (dyfur)