Too Late

Dennis Hauck

Bill Fernandez

Alexandra Barreto

David Heinz

50% Zvláštní minimalistické drama, tak trochu mimo všechny kategorie. Velká míra sebeuvědomění, trochu divadelní akce, kdy se z jednoho celku v rychlém sledu přesouváme na druhý. John Hawkes je super, obsazení Roberta Fostera a Jeffa Fahey v epizodních rolích potěší. Ale to je asi tak vše.(29.8.2016)

Tenhle snímek není ani dobrý, ani špatný, což se nakonec odrazilo i v průměru. Je to zvláštní film o hledání jedné ženy, je to film plný násilí, podivného chování a rozhovorů se zajímavými hereckými výkony, ale nemohu si pomoct, celkově to na mě působí tak nějak zvláštně, jednotně, ne dostatečně silně.(7.9.2016)

"I don't want to go to hell." Zatímco Birdman sbíral Oscary, mnohem lepší Too Late zvládlo prošumět, aniž by si ho někdo všiml. "Jednozáběrové" a teatrální je asi stejně, ale díky tomu, že jde ve šlépějích klasických noirovek, na mě funguje mnohem líp. I když ono jde ve šlépějích víc věcí – třeba Tarantina, korejského Old Boye nebo Wese Cravena. Je to bezvadná, nelineární kriminálka. Je to metafikce jak se patří. Je to vyjádření lásky k filmu. Ale především je to jeden z nejlepších snímků posledních pár let a nikdo ho neviděl. Dennis Hauck i John Hawkes si zaslouží podstatně lepší postavení, než ve kterém oba jsou. Výjimečný zážitek.(9.6.2018)