poster

Too Late

Drama

USA, 2015, 107 min

Režie:

Dennis Hauck

Scénář:

Dennis Hauck

Kamera:

Bill Fernandez

Producenti:

Alexandra Barreto

Střih:

David Heinz
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • movie
  ***

  50% Zvláštní minimalistické drama, tak trochu mimo všechny kategorie. Velká míra sebeuvědomění, trochu divadelní akce, kdy se z jednoho celku v rychlém sledu přesouváme na druhý. John Hawkes je super, obsazení Roberta Fostera a Jeffa Fahey v epizodních rolích potěší. Ale to je asi tak vše.(29.8.2016)

 • kaylin
  ***

  Tenhle snímek není ani dobrý, ani špatný, což se nakonec odrazilo i v průměru. Je to zvláštní film o hledání jedné ženy, je to film plný násilí, podivného chování a rozhovorů se zajímavými hereckými výkony, ale nemohu si pomoct, celkově to na mě působí tak nějak zvláštně, jednotně, ne dostatečně silně.(7.9.2016)

 • Raziel_cz
  *****

  "I don't want to go to hell." Zatímco Birdman sbíral Oscary, mnohem lepší Too Late zvládlo prošumět, aniž by si ho někdo všiml. "Jednozáběrové" a teatrální je asi stejně, ale díky tomu, že jde ve šlépějích klasických noirovek, na mě funguje mnohem líp. I když ono jde ve šlépějích víc věcí – třeba Tarantina, korejského Old Boye nebo Wese Cravena. Je to bezvadná, nelineární kriminálka. Je to metafikce jak se patří. Je to vyjádření lásky k filmu. Ale především je to jeden z nejlepších snímků posledních pár let a nikdo ho neviděl. Dennis Hauck i John Hawkes si zaslouží podstatně lepší postavení, než ve kterém oba jsou. Výjimečný zážitek.(9.6.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace