Holčičky na život a na smrt

Thriller / Drama / Psychologický

Česko, 1995, 93 min

Ono to nevypadá špatně a Pavlíčkova hudba tam pěkně sedí. Děj je ale nesmyslně přetížený vedlejšími motivy a místy ujíždí kamsi do nepochopitelna (otec? manžel??).(16.9.2016)

Na české poměry za to málo peněz od FTV Premiéra (TV Prima) velice slušně natočený thriller o setkání bývalých spolužaček, z nichž jedna má vše, druhá nic, a té první začne postupně závidět. V hlavních rolích Ljuba Krbová a Veronika Freimanová. Jen ta rozkomíhaná kamera - tehdy supr dupr vysoce moderní - leze i dnes na nervy.(17.6.2007)

Příběh mladé ženy, které nic neschází ke štěstí. Má hezké manželství, zdravé dítě a úspěch v práci. Ale jen do chvíle, než do jejího života vstoupí přítelkyně z dětství odhodlaná její pohodu za každou cenu zničit...... Režie i scénář - Jaroslav Brabec. Produkce - Věra Laštuvková. Hudba - Michal Pavlíček. Kamera - Jaroslav Brabec. Hodnocení - odpad - v tomto případě vůbec nechápu.(23.7.2011)

Český psychologický thiller.(9.12.2006)

Zajímavý český psychothriler. Pokud diváky neodradila úvodní hudba, naskytla se jim možnost sledovat, jak jedna šílená žena systematický ničí svou kamarádku z děctví. Jde ovšem podívanou natočenou za levný peníz a tak třeba závěrečná scéna je dost odfláknutá. A jak vlastně skončil manžel hlavní hrdinky? A proč po jeho osudu nepátrá? Freimanová a Krbová byly skvělé. Kamera filmu spíše uškodila. Roztřepané a rozostřené záběry se mi nelíbily.(3.1.2018)

Důkaz že i v česku se dá natočit výborný thriller s ostrým dějem.Herecké výkony Ljuby Krbové a Veroniky Freimanové byli velice dobré,celkově měl film super atmosféru.Škoda,že ho Prima neodvysílala někdy v poslední době,nebo ho někdo nevydal na DVD.Stál by za to.....a možná by smetl kdejaké filmy,které dostali několik českých lvů.Mě se film velice líbil,byl to herecký koncert 2 zajímavých hereček....dávám 5 hvězd at se to někomu líbí nebo ne!!!!(6.4.2009)