Reklama

Reklama

Che shou

  • Hongkong 車手 (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Hongkongské silnice nejsou bezpečné. Tedy alespoň v době, kdy je brázdí legendární řidič Jiang Xin se svým uprchlým kriminálním partnerem Huang Zhongem. V patách jim je celá speciální policejní motorizovaná "Neviditelná jednotka", v čele s mladým, unáhleným a ambiciózním Chan Cheungem a jeho zkušeným a na důchod čekajícím partnerem a mentorem Lo Fungem. Je čas změřit síly a porovnat zkušenosti. (MartinezZ)

(více)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (20)

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Co to ma spolecneho s Drive to netusim, ale jsou tam auta, tak mozna to... Dva policajti, starej a mladej, maj na sobe temer celej film reflexni vesty. To je vec, ktera mi utkvela v pameti. :-) Gro celeho filmu je, ze mladej se musi od staryho naucit jednu ridicskou fintu, aby dostihl hlavniho zlosyna. Pekne natocena blbina, trochu jsem tam citil i Kobru 11. :-) Pozivatelne pouze jako oddechovka. 3- ()

PetrPan 

všechny recenze uživatele

Docela mi trvalo než jsem pochopil, kdo je kdo a o co komu vlastně jde. Po půlhodině tápání jsem konečně pochopil pravidla hry a konečně si tohle hongkongské "Hot Wheels" i docela užil. Film to byl navíc velmi moudrý, dozvěděl jsem se třeba, že se při řízení nesmíte nechat rozptylovat jinými auty, nesmíte myslet a musíte do toho dát všechno! Pokud totiž nemáte zápal, jste jako rozbitý auto... Che shou skutečně není odpověď na Drive či Fast and Furious, ale jen lehce načančané béčko s nablýskanými autíčky, které by však strašně chtělo být in. To se mu však daří jen jednou, při napínavé a originální honičce v podzemních garážích a za ni nakonec vysmolím i tři rachotící válce. ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Na zaciatku ma trochu vystrasilo logo produkcnej spolocnosti MilkyWay, pretoze ich divne filmy mi malokedy sadnu. Takisto uvodnych 15-20 minut mi pripadalo trochu rozpacitych. Vyzeralo to na tuctovy pribeh o dvojici policajtov so specialnej motorizovanej jednotky. Lenze potom sa konecne naplno rozbehli nahanacky, ktore su nielen skvele technicky natocene, ale maju aj fantasticku atmosferu. Evidentne sa inspirovali filmom Drive. Ale nastastie len inspirovali a väcsinu stopaze si idu vlastnou cestou. Vydarilo sa aj obsadenie. Anthony Wong je v ulohe mentora tradicne charizmaticky a Shawn Yue je sympatak aj ked hra mladeho nevybureneho policajta. A Guo Xiaodong v ulohe zaporaka dokaze zapôsobit aj ked nema nejak prepracovanu postavu. Vlastne vsetky postavy su len jednoducho nacrtnute figurky a film sa sustredi hlavne na nahanacky. Prave vdaka tomu mi uvod pripadal slabsi. Ale je pravdepodobne, ze na druhe pozretie mi to uz nebude prekazat. Vysledkom je necakane dobry film, ktory dalsi HK film o autach Initial D, hravo strci do vrecka. ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Automobilové honičky můžu a přestože mi jejich spojení s čínskou produkcí úplně nesedělo, na film jsem byl zvědavý. Bohužel se jedná o průměrnou podívanou bez výraznější akce, připomínající celovečerní verzi slabšího dílu Kobry 11. Ani ty honičky za moc nestojí a jelikož je to to jediné, co film může nabídnout, je to velký problém. ()

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Čínská (tedy Hong-Kongská) filmová odpověď na Drive a sérii Fast & Furious, která má dva problémy. Prvním je, že se vše sází na auta a umění řídit, což znamená neustálé prostřihy na pneumatiky, řadící páky a pedály, ale z akce není nic vidět. Druhým je fakt, že jako kovanému evropanovi se mi všechny tváře herců zdály natolik podobné, že doteď nevím, kdo konkrétně v jakém záběru byl, zda hodňák nebo padouch. Výsledkem je tak jen nuda a nějaké nepřehledné auto-honičky na nočních silnicích a nelogicky mnoho mrtvých (asi) policajtů, zastřelených v autech. ~~~ 1,5* ~~~ PS: Možná mi to jen tak přišlo, ale ten pokus o napodobení hudby z Drive byl poněkud... úsměvný. ()

Galerie (76)

Reklama

Reklama